سایت ساز سایتچین - طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با سایت ساز سایتچین

نمی توانم برای تولید محتوا ایده سازی کنم

نمی توانم برای تولید محتوا ایده سازی کنم

آموزش ایده هایی برای تولید محتوا

 • به سایت هایی که رقیبتان هستند بروید و پربازدیدترین مطالبشان را پیدا کنید
 • در چه چیزی تخصص دارید؟ در همان مورد بنویسید
 • یه کتاب را مرور کنید و در مورد آن بنویسید
 • سوالاتی که در ذهنتان دارید را از بقیه بپرسید
 • دیگران را برای خریدن محصولی خاص راهنمایی کنید
 • محتوای آموزشی تهیه کنید
 • در مورد نحوه کار کردن با شبکه های اجتماعی بنویسید
 • بایدها و نباید هایی که در زندگی عمومی رخ میدهد
 • آینده نگری هایی که در ذهن دارید در آن حوزه کاری خودتان
 • ساخت ویدئو از لحاظ پر نشاط و مهم زندگی خودتان
 • لیستی از بهتری محصولاتی که در یک زمینه وجود دارد را بنویسید

نمی خواهید خودتان ایده بسازید و در موردش بنویسید ؟

اگر نمیخواهید که خودتان ایده ای را پیاده سازی کنید و تولید محتوا کنید آموزش دیگری را برای شما آماده کرده ایم.

میتوانید از ایده هایی که بقیه استفاده کرده اند و از آن ها نیز نتیجه گرفته اند استفاده کنید.

اما چگونه محتوا برای آن ها بنویسید؟ آموزش تولی این نوع محتوا را هم بیان می کنیم.

فرض کنید که شما در یک سایت با مطالب پربازدیدی وبگردی می کنید شما مطالب آن سایت را بر اساس پر بازدیدترین ها مرتب کنید و آن محتوایی از آن سایت را که آمار بازدید بسیار بالایی را دارند انتخاب کنید.

درست است که آن سایت به دلیل داشتن رتبه ی بالا در نتایج گوگل و همچنین داشتن برندینگ قوی توانسته که ان بازدیدها را بدست آورد اما شما نیز میتوانید با نوشتن محتوایی منحصر بفرد به مرور زمان به این جایگاه ها برسید.

روش اول

در اینجا شما وقتی مطالب پربازدید را انتخاب کردید بطور مثال همان در مورد لاغری که در بالا مثال زدیم.

مطلب آن وب سایت در مورد این است که چگونه در ۱۰ روز لاغر شویم؟ (چنین چیزی ممکن نیست اگرم باشد به سرعت جبران می شود) شما همین موضوع را بصورت انگلیسی در گوگل جستجو میکنید و به سایت های انگلیسی بر میخورید که در این مورد مقالاتی را نوشته اند شما میتوانید که با استفاده از ابزار خود گوگل یعنی Google Translate مقاله ی ان سایت را ترجمه کنید.

لازم بذکر است که ترجمه جزء موارد کپی محسوب نمی شود که گوگل بخواهد سایتی را جریمه کند.

اما از طرفی دیگر این نوشته را تحت فشار قرار می دهد و ان هم زمانی است که شما همان محتوایی را که گوگل ترنسلیت برایتان ترجمه کرده را درون مطالب خود قرار می دهید.

پس نباید این کار را انجام داد باید با استفاده از آن ترجمه لحن آن متن را عوض کرده که دیگر ترجمه ماشینی نباشد و گوگل هم آن را یک محتوای منحصر بفرد یا یونیک تشخیص دهد.

روش دوم

آموزش تولید محتوا در روش دوم شما میتوانید که در سایت های فارسی که در گوگل در مورد همان مطالب پربازدیدی که قبلا از روی آن کلمات کلیدی خودتان را مشخص کرده اید جستجو کنید و بین آن نتایجی که برای شما نشان داه می شود.

مطالبی را که با هم متفاوت هستند و هر کدام اطلاعاتی را در زمینه ای بیان کرده اند را میتوانید انتخاب کنید و با مطالعه ی هر کدام از آن مطالب برداشتتان را از آن ها بنویسید.

یعنی دیگر مطلب آن سایت نباشد بلکه آن مطلبی باشد که شما برداشت کرده اید خواندن مزالب ان سایت صرفا برای این است که شما فقط با آن مطلب آشنایی داشته باشید و بدانید که چگونه شروع کنید.

نتیجه گیری

شما را های مختلفی را برای تولید محتوا دارید که هر کدام از آن ها که در بالا ذکر شد راه حل هایی هستند که شما بتوانید محتواهای یونیکی را منتشر کنید.

ساده ترین روش آن روش ترجمه ای است که بیان شد.

روشی که میانه باشد نه سخت و نه آسان روش دومی است که برای شما بیان کردیم یعنی خواندن محتواهای سایت ها و نوشتن برداشت خود از آن ها.

اما روشی که یک محتوای صد در صد یونیک و منحصر بفردی که مختص خودتان باشد را بتوانید که بنویسید استفاده از نکاتی است که در بالا و اول مقاله به ان ذکر شد.

توصیه ی ما با توجه به این آموزش این است که شما تولید محتوا را به روش صد در صد یونیک یعنی با ایده خودتان و نوشته کامل خودتان انجام دهید ولی اگر این ها همه برای شما مشکل است و انرژی و وقت کافی برای تولید محتوا را ندارید.

میتونید تولید محتوای خود را به شرکت های تولید محتوا بسپارید.

که وب سایت منلین در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

اگر میخواهید از قیمت ها و تعرفه های تولید محتوا آگاه شوید.

از طریق شماره هایی که درون سایت قرار گرفته با ما در تماس باشید.

ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

تعداد بسیاری ایده برای شروع انواع استارت آپ وجود دارد که اگر با برنامه ریزی و استراتژی مناسب اجرا شود می تواند موفقیت آمیز باشد.

یکی از این ایده ها ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین است که میتوان آن را تقریبا با سرمایه بسیار کمی شروع کرد و هنگامی که به فکر شروع کسب و کار خشکشویی آنلاین هستید، فقط باید مطمئن شوید که شما تجهیزات شستشو و تمام ملزومات تمیز کردن لباس و  را در اختیار دارید.

با این تفاسیر اگر ایده ساخت اپلیکیشن خشک شویی آنلاین را در سر دارید باید نکاتی را در نظر بگیرید که ما این نکات به طور مختصر توضیح خواهیم داد.

برنامه ریزی برای ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

تجربه: قبل از راه اندازه این کسب و کار اگر شما حداقل یکسال تجربه کارکردن در زمینه خشکشویی را داشته باشید راه شما را در این تجارت کوتاه تر میکند.

تجربه در این زمینه به شما کمک میکند که مشخص کنید آیا ایده ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین برای شما مناسب است ؟

آیا شما میتوانید نبوغ خود درا در این زمینه به کار ببرید و تجارت موفقی راه اندازی کنید و برای شروع چقدر میتوانید درامد داشته باشید و اینکه چطور با مشتریان ارتباط بهتری داشته باشید.

تحقیق در بازار:

 اگر تجربه کار کردن در این زمینه را ندارید , یک تحقیق کامل انجام دهید.

مطالبی در این زمینه در صفحات وب جستجو کنید از کسانی که در این تجارت حضور دارند مستقیما سوال هایی را بپرسید تا ابهامات شما برطرف شود.

جمعیت منطقه ای که قرار است در آن کار کنید را برسی کنید.

آمار را برسی کنید.

قرار نیست شما در بازار بیش از حد اشباع شده شروع به کار کنید.

تصمیم گیری بر اساس محل و مدل کسب و کار:

 شما باید از قبل بدانید چه برنامه ای برای کسب و کار خود دارید با این حساب میتوانید به هزینه هایتان بپردازید و پیش بینی کنید.

هزینه تجهیزات هزینه محل   هزینه نرم افزار.شما میتوانید خود را به عنوان یک تجارت سازگار با محیط زیست معرفی کنید این ممکن است باعث شود جای خالی همچین تجارتی در جامعه را پر کنید.

شما باید به روش حمل و نقل و ارسال و دیافت خدماتتان فکر کنید و راه حل هایی آماده کنید و شما قطعا به رانندگان قابل اعتماد نیاز دارید.

همچنین میتوانید تصمیم بگیرید که آیا کارکنانی را استخدام کنید یا خیر.

یک خشکشویی با رنگ سبز را در نظر داشته باشید , بسیاری از خشکشویی های سنتی از مواد شیمیایی مضر استفاده میکنند شما میتوانید از پاک کننده های سبز که سالم و سازگار با محیط زیست هستند و از دی اکسید کربن برداشت شده است استفاده کنید که ایده بسیار جالب عامه پسندی است.

مدل کسب و کار:

این طرح میتواند شامل لیستی رسمی از اهداف حرفه ای و برنامه هایی برای رسید به هدف اصلی باشد.

این کار به عنوان الگویی برای تجارت شما عمل میکند و اگر بخواهید وامی دریافت کنید ممکن است لازم باشد.

با سامان دهی و مدیریت شروع کنید.

این نقطه خوبی برای شروع تجارت شماست چون ساختار مدیریتی شرکت , معیار های حرفه ای برای هر کارمند و برنامه های شما برای حفظ مالکیت شرکت را مشخص میکند.

قدم بعدی این است که خدمات خود را با جزئیات کامل شرح دهید از جمله هر عاملی را که خدمات شما را از سایر سرویس دهندگان موجود جدا میکند.

همچنین نحوه کارکرد خدمات و سرویس خود را باید توضیح دهید که شامل هرگونه درخاست های موجوددر انتظار و پیش بینی شده میباشد.

استراتژی بازاریابی خود را ارائه دهید از جمله اینکه چگونه قصد دارید وارد بازار شوید چگونه برای رشد تجاری خود برنامه ریزی میکنید چگونگی ترویج از طریق کانال های مختلف و چگونگی برنامه ریزی برای بازاریابی مشتریان خود.

ایجاد یک استراتژی فروش که شامل نیروی فروش پیشنهادی شما و فعالیت‌های فروش پیش‌ بینی‌شده شما می‌باشد.

در صورت لزوم پیش نویس درخواست سرمایگذار را تهیه کنید.

این امر باید شامل نیاز های مالی فعلی شما الزامات مالی پیش بینی شده در یک دوره بلند مدت چگونگی استفاده از بودجه برای دریافت کمک مالی و برنامه های مالی استراتژیک برای ماه های آینده باشد.

بعد از اینکه شما یا همکار و یا شریکتان بازار را تحلیل کردید باید یک تصویر مالی تهیه کنید که شامل تارخچه اطلاعات مالی داده های مالی پیش بینی شده درآمد پیش بینی شده و سود و زیان است.

ساخت اپلیکیشن

شروع کسب و کار

بودجه قابل اطمینان: هنگامی که بودجه ای را تعین کردید و سود و زیان پیش بینی شده خود را محاسبه کردید لازم است که برای تجارتتان تامین مالی انجام دهید.

چقدر نیاز دارید؟ بستگی به محل و تجهیزات مورد استفاده شما دارد.

این امکان وجود دارد که خشکشویی خود را با ۴۰ میلیون سرمایه شروع کنید اما برخی از تجهیزات خاص صنعتی به ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان سرمایه نیاز دارند.

برخی از خشک شویی های صنعتی و بزرگ برای شروع  حداقل به ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه نیاز دارند.

یهتر این است که شما با یک مشاور مالی مشورت کنید تا ببنید چقدر سرمایه لازم دارید.

ممکن است برای یک وام تجاری کوچک واجد شرایط باشید به بانک منطقه خود مراجعه کنید و در مورد صلاحیت دریافت وام سوال کنید.

استخدام: بهتر است که کارکنان شما با تجربه باشند و چگونگی کار کردن در خشکشویی را بلد باشند.

برای بهتر عمل کردن کارکنانتان حقوق رقابتی و ساعتی پیشنهاد دهید.

ایده اصلی:

راه حلی که ما برای ایده راه اندازی خشکشویی آنلاین درنظر گرفتیم اپلیکیشنی است که در سایتچین طراحی شده و دارای امکانات بسیاری میباشد.

شما با استفاده از اپلیکیشن خشکشویی آنلاین میتوانید با بودجه کم یک استارت آپ با اهداف بزرگ را راه اندازی کنید و با طرح ها و مدل هایی که در این مطلب ارائه شد میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید.

وبینار چیست؟

وبینار چیست؟

چند سال پیش، اگر می‌خواستیم در ورکشاپ یا دوره آموزشی شرکت کنیم که در شهر ما برگزار نمی‌شد، مجبور بودیم چمدان ببندیم و برویم سفر. وقت و هزینه آن بماند، گاهی می‌رفتیم و می‌دیدیم که اصلاً آن چیزی که می‌خواستیم نبود و نشد.

حالا به لطف تکنولوژی در خانه می‌نشینید، با لپ‌تاپ یا گوشی به اینترنت وصل می‌شوید و همان دوره‌های آموزشی را خیلی ارزان‌تر و به صرفه‌تر شرکت می‌کنید؛ بدون اینکه آب در دلتان تکان بخورد. در حین جلسه هم اگر موضوع برایتان جالب نبود با یک کلیک ارتباط را قطع می‌کنید.

این یک طرف داستان بود. از آن طرف، شرکت‌ها هم که دیدند راحتی مشتری در این راه است، شروع کردند به بازاریابی اینترنتی از طریق دوره‌های آنلاین؛ الحق هم که بعضی‌هایشان موفق بوده‌اند. دنبال راز موفقیتشان نباشید؛ رازی در کار نیست. آن‌ها فقط مزایای وبینار را فهمیدند و اصول اجرای یک وبینار خوب را رعایت کردند.

شما هم اگر از اهمیت وبینار برای بازاریابی خبر ندارید، یا اگر خبر دارید، ولی نمی‌دانید چگونه کنفرانس آنلاین برگزار کنید، در این مقاله قرار است از سیر تا پیاز آن را یاد بگیریم. پس با ما همراه شوید.

وبینار چیست؟

وبینار (web based seminar) از ترکیب دو کلمه وب و سمینار ساخته شده است و به معنی سمینار آنلاین است.

وبینار هم مثل سمینار، یک تیم برگزارکننده دارد، یک یا چند سخنران و افرادی که به‌عنوان مخاطب یا شرکت‌کننده در آن حضور دارند.

هنگام برگزاری وبینار، یک نفر ارائه‌کننده است و بقیه افرادی که آنلاین هستند، همزمان او را می‌بینند و در پایان جلسه می‌توانند کامنت بدهند و سؤالاتشان را بپرسند. درست شبیه یک سمینار واقعی!

وبینار یک روش کاربردی برای کاربرانی است که به علت دوری راه و محدودیت‌های جغرافیایی نمی‌توانند در جلسات شرکت کنند.

تبلیغات اینترنتی

وبینارها در کجا کاربرد دارند؟

این روزها وبینارها بیشتر با هدف‌های آموزشی، بازاریابی و تحصیلی استفاده می‌شود. مثلاً:

 • کلاس‌های آنلاین و دوره‌های آموزشی
 • برگزاری جلسه‌های کاری
 • مشاوره به افراد
 • آموزش موضوعات مختلف به مشتریان
 •  بازاریابی و فروش محصولات

 

وبینار مارکتینگ (بازاریابی با وبینار) چیست؟

وبینار مارکتینگ یعنی بازاریابی از طریق سمینارهای آنلاین. یعنی همان کاری که قرار بود به صورت حضوری برای معرفی محصول خود انجام دهید، حالا از طریق اینترنت انجام می‌دهید. تنها چیزی که عوض شده این است که شما از طریق وبینار می‌توانید با جمع کثیری از افراد، بدون محدودیت جغرافیایی، ارتباط برقرار کنید و برندتان را به آن‌ها معرفی کنید.

!! وبینار مارکتینگ یک آگهی فروش نیست !!

جمله بالا سرنوشت وبینار شما را تغییر می‌هد. مسلماً مشتری انتظار ندارد که در کل وبینار، تبلیغ یک محصول را ببیند که مدام او را دعوت به خرید می‌کند. این کار حس ناخوشایندی به او می‌دهد و همان ابتدا از حضورش پشیمان می‌شود. حق هم دارد؛ چون او انتظار داشته در جلسه‌ای شرکت کند که اطلاعات ارزشمندی بشنود.

شما باید با وبینار مارکتینگ، فقط مخاطبان را با محصولات و برندتان آشنا کنید و کاری کنید که مخاطب کنجکاو شود. به عنوان مثال فقط به مخاطبان آموزش دهید که محصول شما چگونه کار می‌کند و چه مزایا و ارزش‌هایی قرار است برای مشتری داشته باشد. فهمیدن همین ارزش‌هاست که باعث می‌شود مشتری خودش دلش بخواهد از شما خرید کند، چون حالا شما از نظر او یک حرفه‌ای هستید.

 

 

نیاز به یک مجموعه حرفه ای برای تبلیغات اینترنتی خود دارید؟ همین حالا با سایتچین تماس بگیرید!

گروه دیجیتال مارکتینگ سایتچین کنار شماست تا به موفقیت برسید.

۴ تا از مهمترین سوالات متداول ساخت اپلیکیشن

سوالات متداول ساخت اپلیکیشن

استیو جابز می گوید: «نمی توانی فقط از مشتریان بپرسی چه می خواهند و بعد سعی کنی آن را در اختیارشان قرار دهی، تا زمانی که آن را بسازی، آن ها چیز تازه ای خواهند خواست.»

امروز در این مقاله به ۵ سوال کلیدی زیر پاسخ می دهیم.

با سایتچین همراه باشید.

 • ۱- آیا کسب و کار به اپلیکیشن نیاز دارد؟
 • ۲- آیا طراحی  اپلیکیشن کسب و کار هزینه زیادی دارد؟
 • ۳- آیا می توان با اپلیکیشن کسب و کار میزان درآمد را ۲ برابر کرد؟
 • ۴- آیا اپلیکیشن کسبو کار تنها راه موفقیت در دیجیتال مارکتینگ است؟
 • ۵- چه نوع کسب و کارهای سنتی می توانند اپلیکیشن طراحی کنند و به بازار دیجیتال ورود کنند؟
ساخت اپلیکیشن

۱- آیا کسب و کار به اپلیکیشن نیاز دارد؟

سوال بسیار خنده دار ولی هوشمندانه ای است.

اگر نیاز است همین امروز اپلیکیشن خود را بسازید و اگر نیاز نیست، قید دیجیتال مارکتینگ را بزنید.

برای درآمد بیشتر و رشد کسب و کار قطعا نیاز است ولی بدانید که دیجیتال مارکتینگ گستره ی خیلی بزرگ و پتانسیل درآمد های کلان را دارد و زحمتی که نیاز دارد بیشتر از کسب و کارهای سنتی است.

بنجامین فرانکلین می گوید: « سخت کوشی، مادرِ خوش شانسی است.»

اگر سخت کوشی پیشه کنید موفق می شوید.

ما در زیر به برخی از مزایای که با پیوستن به بازار دیجیتال بدست می آورید را ذکر می کنیم:

 • کسب مشتری های جدید
 • ارایه خدمات و محصولات در جغرافیایی وسیع تر
 • معرفی خوب محصولات و خدمات
 • برند سازی
 • افزایش کیفیت خدمات
 • ارتباط گیری مستقیم با مشتری ها
 • افزایش میزان درآمد تا چند برابر

۲- آیا طراحی اپلیکیشن کسب و کار هزینه زیادی دارد؟

بلی و خیر – اگر اپلیکیشن سفارشی طراحی کنید باید هزینه زیادی خرج کنید.

ولی اگر از اپلیکیشن سازهای رایگان استفاده کنید با پرداخت هزینه های ناچیز صاحب اپلیکیشن می شوید.

۳- آیا می توان با اپلیکیشن کسب و کار میزان درآمد را ۲ برابر کرد؟

بلی، اپلیکیشن کسب و کار هم یکی از حلقه های جدا نشدنی دیجیتال مارکتینگ است.

بازار اپلیکیشن بسیار بزرگ است و کاربران بسیاری پتانسیل مشتری شدن دارند.

شما با جامعه جدیدی آشنا می شوید و با بازاریابی قدرتمند می توانید کالا و خدمات خود را به آن ها بفروشید.

مشتری های قدیمی شما هم با دیدن رشد روزافزون شما گرایش بیشتری به کسب و کار شما پیدا می کنند و در نتیجه میزان درآمد شما تا چند برابر افزایش می یابد.

۴- آیا اپلیکیشن کسب و کار تنها راه موفقیت در دیجیتال مارکتینگ است؟

خیر- روش های زیادی برای ورود به بازار دیجیتال وجود دارد و اپلیکیشن کسب و کار تنها یکی از این موارد است.

برای مثال طراحی سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و بسیاری از شیوه های مختلف برای ورد به بازار دیجیتال مناسب هستند.

سوالات متداول ساخت اپلیکیشن

۵- چه نوع کسب و کارهای سنتی می توانند اپلیکیشن طراحی کنند و به بازار دیجیتال ورود کنند؟

تقریبا هر کسب و کاری که کالا یا خدماتی برای ارایه به مشتری دارد می تواند به این بازار ورود کند.

اما کسی در این بازار برجسته و موفق می شود که تمایزی با دیگر رقیبانش داشته باشد.

به عبارتی دیگر درست نیست که شما  بیست و یکمین کارخانه ماکارونی را بسازید؛ درست آن است که چیز جدیدی برای ارایه داشته باشید.

در آخر:

برای کسب درآمد ۲ برابری تنها علت موفقیت ساخت اپلیکیشن کسب و کار نیست، بلکه نگهداری و توسعه آن از همه مهم تر است.

چه بسا شما یک هایپرمارکت بسیار مجهز را در کویر بسازید نتواند به اندازه یک مغازه قدیمی سر چهارراه پول دربیاورد.

بنابراین به روش های موفقیت کسب و کار موبایلی هم دقت کنید.

اگر قصد ساخت اپلیکیشن دارید، همین حالا با کارشناسان سایتچین تماس بگیرید.

 

موفقیت در مدیریت فروشگاه آنلاین

موفقیت در مدیریت فروشگاه آنلاین

همه ما تصور می‌کنیم که اتمام پروژه توسعه و طراحی سایت فروشگاهی پایان مسیر است، اما درواقع تازه زمان آغاز کار است.

هنگامی‌که توسعه‌دهنده یک سایت را تحویل می‌دهد، چرخه کار فروشگاه تازه شروع می‌شود ولی در این زمان توسعه‌دهنده، مهم‌ترین فرد در فروشگاه نخواهد بود.

درواقع گام بعدی برای موفقیت در مدیریت فروشگاه آنلاین صاحب فروشگاه و مشتریان آن خواهند بود.

با سایتچین همراه باشید.

مدیریت فروشگاه آنلاین

اغلب توسعه‌دهنگان بعد از تحویل پروژه بر روی مراحل بعدی دقت و نظارت کافی را ندارند به همین دلیل با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شوند. ازجمله نارضایتی مشتریان!
هر توسعه‌دهنده برای کسب اعتبار باید به ۴ گام اساسی توجه کند تا مشتری او یا همان صاحب اصلی فروشگاه بتواند موفقیت در مدیریت فروشگاه آنلاین را تجربه کند.

 1. شفاف‌سازی
 2. توجه به پیچیدگی‌های تجارت الکترونیک
 3. آموزش
 4. نکته‌برداری

۱- شفاف‌سازی کنید

گاهی در حین کار ممکن است مشتری شما نسبت به برخی مسائل مانند هزینه‌های جانبی، تعمیر و نگهداری، وضعیت محصول نهایی و … واکنش نشان دهد.

یکی از بهترین راه‌های جلوگیری از بروز دلخوری و مشکلات احتمالی این است که همه‌چیز را شفاف‌سازی کنید.

موارد مربوط به هزینه‌ها و زمان را کاملاً مشخص کنید.

به‌عنوان‌ مثال از همان ابتدای کار مشخص کنید که چه کسی هزینه‌های میزبانی و هزینه‌های نرم‌افزاری را می‌پردازد؟

اغلب انجام این‌گونه موارد برای توسعه‌دهنده بسیار ساده‌تر است اما اگر ثبت‌نام از طریق شما انجام شود و بعد با نام شما از قابلیت‌های خریداری‌شده استفاده شود ممکن پیچیدگی‌هایی در مدیریت فروشگاه آنلاین به وجود آید.

می‌توانید برای مشتری فعالیت‌هایی مانند به‌روزرسانی نرم‌افزارها را انجام دهید این کار برای مشتری بسیار ارزشمند است چون نشان می‌دهد پیگیر پروژه هستید.
اگر همه‌چیز شفاف باشد هیچ‌گونه مشکل و نارضایتی رخ نخواهد داد.

به‌عنوان‌مثال:

 • توضیح دهید که پرداخت هزینه‌ها به چه صورت (به‌طور ماهانه و سالانه) است و مربوط به چه موردی است.
 • اگر همه‌چیز را از طریق حساب‌های خود خریداری کنید پس از اتمام مرحله توسعه باز هم درگیر پروژه خواهید بود، اما اگر خرید از حساب مشتری انجام شود پیگیری او در مورد خرید انجام‌شده بیشتر خواهد بود.
 • ارائه‌دهنده سرویس میزبانی را کاملاً بررسی کنید و تمام ویژگی‌های آن را با مشتری در میان بگذارید تا کاملاً در جریان شرایط باشد.
 • شفاف‌سازی تمام مرزها و انتظارات طرفین برای پروژه.
 • و…

در برخی موارد مانند ووکامرس می‌توانید تمام گزینه‌های مربوط به محصولات، دانلودها، سفارش‌ها و… را کاملاً بررسی کنید و با نقش همکار تا قبل از پایان توسعه برخی قسمت‌ها را نظاره کنید.
دقت داشته باشید که محدوده پروژه را برای مدیریت فروشگاه آنلاین مشخص کنید.

 مشتریان بدون دانش قبلی احتمالاً فرض می‌کنند که مواردی مانند تعمیر و نگهداری نیز در قرارداد راه‌اندازی پروژه وجود دارد.

اگر بخواهید از سوءتفاهم جلوگیری کنید، باید از ابتدا برای آن‌ها همه‌چیز را روشن کنید.

البته، می‌توانید برخی موارد مازاد مانند تعمیر و نگهداری و پشتیبانی را به مفاد قرارداد اضافه کنید.

این طرح خوبی است زیرا درآمد پایدار ایجاد می‌کند.
اگر قصد انعقاد قرارداد تعمیر و نگهداری با مشتریان خود دارید، می‌توانید یک افزونه مدیریتی نصب کنید.

به‌عنوان‌مثال Jetpack  به شما یک نمای کلی از فروشگاه‌هایی که مدیریت می‌کنید، می‌دهد.

در تصویر فوق می‌بینید که با استفاده از Jetpack، می‌توانید تمام وب‌سایت‌های خود را به‌راحتی مشاهده و مدیریت کنید.

۲- توجه به پیچیدگی‌های تجارت الکترونیک

هر به‌روزرسانی از ووکامرس با هدف ساده‌سازی مراحل و سهولت کاربران و مدیریت فروشگاه آنلاین منتشر می‌شود، اما حقیقت این است که تجارت الکترونیک دشوار است.

حتی اگر تکنیک‌های راه‌اندازی فروشگاه را نادیده بگیریم، بازهم بسیاری از جنبه‌های عملی وجود دارند که پیچیدگی خاص خود را دارند مانند پرداخت‌ها، مالیات، حمل‌ونقل و… که ممکن است سخت‌ترین مرحله مدیریت فروشگاه آنلاین باشد.

ایجاد محصولات: 

روال فروش با ایجاد محصولات شروع می‌شود؛ دقت و نظارت بر محصولات و بخش پستی اجزای اصلی و عوامل موفقیت وب‌سایت تجاری هستند.

برای مثال اگر در مورد محصولات به‌خوبی توضیح ندهید، ممکن است مشتریان سردرگم شوند.

پرداخت‌ها:

 پرداخت‌ها یکی دیگر از بخش‌های دشوار کار است.

درگاه‌های پرداخت بسیاری وجود دارد و همه آن‌ها نقاط قوت و نقاط ضعف خاص خود را دارند.

به مشتری خود کمک کنید تا درگاه پرداخت مناسبی را انتخاب کند.  

پیشنهاد می‌کنیم حداقل دو گزینه آماده داشته باشید که قبلاً با آن‌ها کارکرده باشید و مناسب باشند.

مسائل مالیاتی:

 بخش دیگر مسائل اقتصادی و مالیاتی است.

هر کشور یا منطقه دارای مجموعه قوانین خود است.

ووکامرس به این مسائل نیز توجه کرده اما باید مشتریان خود را تشویق کنید تا با یک مشاور مالیاتی مشورت کنند.

 با تنظیم این قوانین اساسی به صاحب فروشگاه کمک و در پایان پروژه، لازم است که تعهدنامه‌های مالیاتی امضا شوند؛ اما دقت کنید شما یک توسعه‌دهنده هستید، نه کارشناس مالیاتی! بنابراین صاحب فروشگاه باید مسئولیت نهایی این مسائل را قبول کند.

تعهد کلیه مسائل حقوقی را بر عهده صاحب فروشگاه بگذارید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

حمل‌ونقل: 

همین امر برای حمل‌ونقل نیز صادق است.

بهتر است که شخص فرایندهای پستی را درک کند و از مزایا و معایب آن، اطلاع داشته باشد تا بتواند یک شرکت خوب حمل‌ونقل برای انجام سفارش‌ها انتخاب کند.

گزینه‌های تنظیم نرخ ثابت (حتی حمل‌ونقل رایگان) را به‌طور کامل شرح دهید.

درهرصورت بهتر است روال حمل‌ونقل و تنظیمات وزن و اندازه تعریف‌شده برای محصولات و تأثیر آن‌ها برای تصویب نرخ پستی را به‌صورت کامل شرح دهید.

۳- آموزش به صاحب وب‌سایت و تست آن

اگر مشتری شما هرگز با ووکامرس (حتی وردپرس) کارنکرده، اصول اولیه وردپرس را به آن‌ها معرفی کنید، سپس در مورد مسائل کلی و امنیت توضیحاتی ارائه دهید. به‌عنوان‌مثال، برای آن‌ها توضیح دهید از کلمات عبور نامناسب استفاده نکنند، چون بزرگ‌ترین تهدید امنیتی برای وب‌سایت آن‌ها است. 

مسائل کلی امنیتی را برای آن‌ها شرح دهید.

حداقل‌ترین چیزهایی که باید یاد بگیرند:

 • نحوه ایجاد محصولات جدید
 •  پیکربندی کوپن‌ها
 • مدیریت سفارش‌ها

در بسیاری از موارد نقش شما به‌عنوان مربی این است که آن‌ها را در مسیر درست قرار دهید.

آموزش‌هایی در این زمینه معرفی کنید و تا آشنایی ابتدایی با وردپرس آن‌ها را یاری کنید.

برای این منظور می‌توانید یک وب‌سایت آزمایشی بر روی لوکال هاست راه‌اندازی کنید.

این کار هزینه‌بر نیست، اما به این صورت مشتریان قادر خواهند بود موارد مختلف را تست و بررسی کنند.

 1. یک فروشگاه تستی ایجاد کنید.
 2. هم‌زمان که شما شروع به کار در وب‌سایت اصلی می‌کنید، برای او نیز یک حساب کاربری در وب‌سایت آزمایشی ایجاد کنید.
 3. فهرستی از فعالیت‌های تستی مانند ایجاد یک محصول یا ایجاد یک سفارش جدید و کار با بخش مدیریتی که باید انجام شود تهیه کنید.
 4. اگر نسخه پشتیبان تهیه‌کرده‌اید، می‌توانید در پایان روز آن را بازگردانی کنید.

حین یادگیری ممکن برخی قسمت‌های وب‌سایت تستی خراب‌شده باشد اما مهم نیست بعد از یادگیری و آشنایی کامل فروشگاه اصلی را راه‌اندازی کنید، به این صورت مشتری شما یا همان صاحب وب‌سایت احساس بهتری نسبت به مدیریت فروشگاه آنلاین خواهند داشت.

۴- نوشتن راهی برای یادگیری و تهیه سناریوهای آینده

مطمئناً شما هم برخی از چالش‌های ذکرشده را تجربه کرده‌اید.

زمانی که بر روی یک پروژه مشغول هستیم، زمان برای یادداشت‌برداری یا نوشتن ایده‌های کلی نداریم، در پروژه‌های تجارت الکترونیک، به‌احتمال‌زیاد با چالش‌های مشابه مواجه خواهید شد.

ممکن است شکل چالش‌ها کمی متفاوت باشند اما اصول اولیه یکسان خواهند بود.

نوشتن راهی برای یادگیری و مستندسازی فرایندهای تکراری است.

همیشه سعی کنید موارد مهم را یادداشت کنید تا در آینده از آن برای صرفه‌جویی در وقت کمک بگیرید.

یکجا برای ذخیره‌سازی (در Dropbox یاGoogle Drive) ایجاد کنید که شرح مختصری از ابعاد مختلف طراحی و لینک‌های مفید از انواع آموزش‌ها و راهنماها را شامل شود.

سپس می‌توانید این منبع آموزشی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

یک‌راه عالی برای حفظ تعامل با مشتریان خود و کسب اعتبار این است که اجازه دهید تا پس از پایان قرارداد، به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند.

پس از پایان دوره آموزشی، تمام قراردادها را بازبینی کنید.

بررسی کنید که انواع شرایط در قرارداد قید شده باشد.
تعیین مرزها برای مشتریان و آموزش بخشی از هر پروژه است.

ممکن است این قسمت را دوست نداشته باشید، اما همیشه سعی کنید این مرحله را به‌صورت کارآمد و مفید انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

تاثیر هاست در سئو سایت

تاثیر هاست در سئو سایت

هاست ناپایدار میتواند رتبه یک سایت را با افت زیادی همراه کند. هاست ناپایدار: هاستی است که میزان قطعی آن بالا باشد.

هنگامیکه هاست قطع باشد.

دسترسی به سایت نا ممکن است.

اگر در زمانیکه هاست دچار قطعی باشد کاربری بخواهد از نتایج جستجو وارد سایت شود، با پیام خطا مواجه خواهد شد.

بالا بودن پیام خطای عدم امکان دسترسی به سایت موجب میشود که گوگل به بهینه سازی وب سایت رتبه کمتری بدهد.

 

هاست در چه شرایطی مستقیما بر روی سئو سایت تاثیر می گذارد.

 • پایداری هاست
 • سرعت هاست
 • اسپم بودن هاست.

پایداری هاست و تاثیر آن بر سئو

همانطورکه در بالا اشاره شد اگر پایداری هاست پایین باشد. کاربران بیشتری با مشکل عدم امکان دسترسی به سایت مواجه میشوند و این امر میتواند براحتی باعث افت رتبه سایت شود.

مشکل دیگری که ناپایداری سایت به همراه دارد عدم بررسی درست سایت توسط ربات های گوگل است. اگر هاست بصورت مداوم از دسترس خارج گردد ربات های گوگل برای تشخیص صفحات جدید سایت با مشکل روبرو میشوند.

سرعت هاست و تاثیر آن بر سئو

سرعت هاست مدت زمان لازم برای بارگذاری سایت و مدت زمان لازم برای پاسخگویی به مخاطبان سایت را تعیین میکند. اگر سرعت هاست پایین باشد. مدت زمانیکه کاربر باید منتظر بالا آمد سایت باشد بیشتر خواهد شد. اگر مدت زمان لازم برای بالا آمدن سایت بیش از حد باشد. این مسئله بصورت مستقیم بر رتبه سایت در گوگل تاثیر می گذارد.

نکته : انجام برخی تکنیک های کد نویسی میتواند منجر به کاهش زمان بارگذاری سایت شود. مثالا میتوان کدهای جاوا اسکریپت را درست قبل از تگ بسته Body در انتهای صفحه قرارداد.

اسپم بودن هاست

اگر در یک هاست سایتی باشد که بصورت گروهی ایمیل ارسال می کند و گوگل این عمل را اسپم تشخیص دهد. تمام سایت های موجود در آن هاست با مشکل روبرو خواهند بود.

معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات هاست به مشتریان خود اعلام می کنند که در صورت تمایل به ارسال ایمیل گروهی از هاست مجزایی برای انجام اینکار استفاده کنند.

هاست ایرانی یا هاست خارجی برای سئو بهتر است

بطور کلی باید بگوییم که فاصله زمانی اغلب کاربران سایت با سرور بسیار حائز اهمیت است. اگر که مخاطبان سایت اغلب در ایران باشند طبیعتا خریدن یک هاست ایرانی بهتر است. اما اگر بیشتر مخاطبان سایت خارج از ایران باشند طبیعتا بهتر است که هاست را از کشوری که بیشتر مخاطبان سایت در آن قرار دارند تهیه کنیم.

آیا هاست خارجی سریعتر از هاست ایرانی است

خیر هاست های خارجی بی کیفیت در سراسر دنیا وجود دارند. سرعت هاست های ایرانی با کیفیت بسیار بالا است. بسیاری از هاست های ایرانی به مراتب از نمونه های خارجی بهتر عمل می کنند.

موقعیت مکانی هاست و تاثیر آن بر سئو

موقعیت مکانی هاست تنها زمانی بر روی رتبه سایت موثر است که کسب و کار سایت محلی باشد. مثلا یک سایت فروشگاهی در ایران اگر از یک هاست ایرانی استفاده کند نتیجه بهتری در google خواهد داشت.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم بعد مسافت هاست تا مخاطب بلقوه سایت است. اگر سایت بصورت محلی اداره میشود بهتر است که از هاست محلی برای آن استفاده شود. مدت زمانی که سرور به درخواست مخاطب پاسخ میدهد با بعد مسافت سرور از کاربر ارتباط تنگاتنگی دارد.

اگر سرور از دسته وسیعی از کاربران بسیار دورباشد ممکن است هنگام بارگذاری سایت با پیام خطای Timeout مواجه شویم . تعداد زیاد پیام های خطای تایم اوت Timeout بر رتبه سایت تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

آیا میخواهید سایت جدیدی ایجاد کنید؟ انتخاب هاست مناسب میتواند دشواری های خاص خود را داشته باشد. با توجه به اینکه تعداد هاست های موجود بسیار زیاد است . انتخاب بهترین هاست مشکل است. هنگامیکه ویژگی های هاست ها را باهم مقایسه می کنید باید به موقعیت مکانی هاست هم توجه داشته باشید.

موقعیت مکانی سرور در صورتی که سرعت دسترس مخاطبان به سرور را تحت تاثیر قرار ندهد از اهمیت برخوردار نیست ولی واقعیت این است که با افزایش فاصله مخاطب از سرور سرعت دسترسی به اطلاعات سرور کاهش می یابد.

اصولا بهتراست هاست را در کشور یا شهری خرید که بیشتر مخاطبان ما از آن شهر یا کشور میباشند.

هاست های ارزان همواره دارای مشکلات عدیده ای هستند. پیشنهاد ما این است که یک هاست با کیفیت بخرید. یک هاست با کیفیت ارزش سرمابه ای که برای آن میپردازیزد را دارد.

هاست های لینوکس یا ویندوز

نرم افزارهایی مدیریت محتوا اغلب میتوانند بر روی هر دو سیستم ویندوز و لینوکس نصب شوند. سیستم هایی تولید محتوا که بر پایه PHP کد نویسی میشوند. بهتر است که بر روی سرورهای لینوکس نصب شوند . سیستم های تولید محتوا که بر پایه Asp نوشته میشوند بهتر است که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب شود.

 

 

سایتچین یک گروه متخصص برای طراحی و بهینه سازی وب سایت  های شما اماده همکاری با شماست.

کافیست از طریق راه های ارتباطی دکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

افرایش ترافیک سایت با چند ترفند فوق العاده

افرایش ترافیک سایت با چند ترفند فوق العاده

زمانی که در حال رانندگی در بزرگراه ها هستید، زمانی که کار می کنید، زمانی که استراحت می کنید به عنوان بازاریاب به این موضوع فکر می کنید که چگونه می توانید ترافیک خوبی به سمت سایتتان جذب نمایید.

اگر تا به حال در جذب ترافیک به سمت سایتتان مشکل داشته اید باید بدانید که تنها نیستید.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط موسسه بازاریابی محتوایی در سال ۲۰۱۹، حدود ۶۱ درصد از متخصصان محتوا  نمی دانند چه چیزی برای مخاطبانشان  اهمیت بیشتری دارد و ۵۰ درصدشان نمی دانند  هدف مخاطب در مرحله خاصی از سفر مشتری چیست.

۴۹ درصد از متخصصان گام های مشتری در سفرش را نمی توانند به خوبی تشخیص دهند.

بین نوشتن پست های وبلاگی، ارسال مطلب در رسانه های اجتماعی و ایجاد استراتژی برای کمپین های ایمیلی جدید یافتن راهی که ترافیک خوبی برای سایت جذب کند ممکن است کمی دشوار باشد.

به همین خاطر قصد داریم در این مقاله روش هایی را برای جذب ترافیک بیشتر، ایجاد سرنخ بیشتر و بهبود بازگشت سرمایه گذاری بیان کنیم.

 

بهینه سازی وب سایت

افرایش ترافیک سایت با این راهکارها!

تولید محتوا:

یکی از بهترین روش ها، تولید محتوا از طریق وبلاگ نویسی است.

برای اینکه محتوایتان مخاطب درستی به سمت سایت جذب کند شما باید پرسونای خریدارانتان را خوب درک کنید.

بعد از اینکه مخاطب را شناختید، می توانید محتوایی تولید کنید که برای او جذاب است و به سمت سایت جذبش می کند.

اما چگونه می توانید پست وبلاگی بنویسید که مخاطب درستی را به سمت سایت جذب می کند؟ مراحل زیر به شما کمک می کنند این فرآیند را به شیوه بهتری انجام دهید:
•    پرسونای خریداران را شناسایی کنید: درباره مخاطبان خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.
•     پژوهش سئویی را فراموش نکنید: ببینید مخاطبان در موتورهای جستجو به دنبال چه چیزهایی هستند.
•    پیش نویس مطلبتان را ایجاد کنید: حالا شروع به پیش نویس کردن پست هایی کنید که به سوالات مخاطبان پاسخ می دهد.
•    مطلبتان را منتشر کنید: بر روی وبلاگ پستی که نوشته اید را منتشر کنید.
•     مطلب را تبلیغ کنید: همه چیز به نوشتن محتوا ختم نمی شود شما باید از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل، پستتان را تبلیغ کنید.

موضوعات تخصصی:

داشتن رتبه های بالا در گوگل ترافیک طبیعی به سمت سایت را افزایش می دهد.

سایتی همچون هاب اسپات برای اینکار از مدل پیلار/ کلاستر استفاده می کند.

گوگل سایت هایی را دوست دارد که در یک موضوع تخصصی شناخته شده اند.

برای اینکه به عنوان متخصص شناخته شوید می توانید صفحات پیلار را ایجاد کنید.

این صفحات پست های وبلاگی طولانی هستند که همه جوانب موضوع را پوشش می دهند.

سپس می توانید محتوای کلاستر یا پست های وبلاگی پشتیبانی کننده را بنویسید و در آن از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید که موضوع اصلی را پوشش می دهد.

تمرکز بر روی ترافیک حاصل از کلمات کلیدی طولانی به شما کمک می کند بر روی موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کنید.

تجزیه و تحلیل سایت:

قبل از اینکه بخواهید ترافیکی به سمت سایت جذب کنید باید مخاطبتان را بشناسید.

برای اینکار به پلتفرم هایی نیاز دارید که سایتتان را تجزیه و تحلیل می کند.

یکی از این ابزارها Crazy Egg است.

به کمک ابزارهای این چنینی می توانید ببینید کجا بازدیدکننده را از دست دادید.

به کمک این اطلاعات قادر خواهید بود محتوای مناسبی برای جذب ترافیک به سمت سایت تولید کنید.

اینفلوئنسرها:

بازاریابی اینفلوئنسرها می تواند گزینه خوبی برای جذب ترافیک باشد.

واقعیت این است که چنین استراتژی مقرون به صرفه است.

بر اساس تحقیقات انجام شده، همکاری با اینفلوئنسرهای یوتیوبی چهار برابر بیشتر از همکاری با سلبریتی ها در شناساندن برند و جذب ترافیک موثر است.

 زمانی که اینفلوئنسرها کد تخفیف، لینک، ریویو، جایزه و غیره را پست می کنند می توانند ترافیک سایتتان را بیشتر کنند.

 مشتریان دوست دارند از سازمان هایی خرید کنند که بازاریابی دهان به دهان درباره شان عالی است.

چگونه می توانید بازاریابی دهان به دهان ایجاد کنید؟ اول باید مشتریان را راضی و خوشحال کنید.

بعد با اینفلوئنسرها کار کنید.

 تعامل  و مشارکت در جوامع:

هر چقدر برندتان بیشتر شناخته شود ترافیک بیشتری هم به سمت سایتتان جذب خواهد شد.

یکی از روش هایی که می توانید به کمک آن برندتان را بشناسانید این است که فعال باشید و با جامعه تان مشارکت کنید.

شما می توانید با مشارکت در گروه های فیس بوکی، پاسخ دادن به سوالات افراد در انجمن های عمومی و تعامل با کاربران بر روی رسانه های اجتماعی یک استراتژی اینگیجمنت قوی داشته باشید.

به عنوان مثال شرکت Taco Bell را در نظر بگیرید.

این شرکت فعالیت خوبی بر روی رسانه های اجتماعی دارد و هر روز تلاش می کند مشتریانش را در شبکه های اجتماعی راضی و خوشحال نگه دارد.

ارسال پست مهمان:

نوشتن پست های مهمان هم می تواند ترافیک خوبی به سمت سایت هدایت کند.

این نوع مطالب به مخاطبان نشان می دهد شما در جامعه تان فعال هستید و در عین حال به کسب بک لینک هم کمک می کند.

برای اینکه بتوانید از استراتژی پست نویسی مهمان استفاده کنید باید سایتی را بیابید که با کسب وکارتان جفت و جور است و سپس یک پست وبلاگی بنویسید و آن را برای صاحب سایت ارسال کنید.

شما به عنوان یک نویسنده می توانید خلاهای محتوایی را در سایت ها شناسایی کنید و با نوشتن یک محتوای عالی این خلاها را پر کنید.

سئوی داخلی سایت:

سئوی داخلی سایت به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و  ترافیک خوبی هم به سمت سایت جذب نمایید برخی از عناصر سئوی داخلی دربرگیرنده عنوان صفحه، هدر، متا دیسکرپشن، صفت ALT تصویر و URL هاست.

نشان داده شدن سایت در موتورهای جستجو ترافیک بیشتری برای سایتتان جذب خواهد کرد.

بازاریابی ویدئویی:

حالا زمان آن فرا رسیده است که بازاریابی ویدئویی را به استراتژی محتوایی تان اضافه کنید.

بر اساس گزارش سیسکو، ویدئو ۸۲ درصد ترافیک را تا سال ۲۰۲۰ از آنِ خود خواهد کرد.

از همین امروز دست به کار شوید و بازاریابی ویدئویی را به استراتژی خود اضافه نمایید.

شما  می توانید برای اینستاگرام، استوری فیس بوک، ویدئوهای لایو، IGTV، یوتیوب و غیره ویدئو بسازید.

هدف گیری مجدد محتوا:

برای جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت به محتوای بیشتری نیاز دارید اما ایده ای ندارید؟ درکتان می کنم.

برای اینکه بتوانید بر چنین چالشی غلبه کنید باید از محتوای قدیمی خود دوباره استفاده کنید.

پست وبلاگی را بردارید و آن را به ویدئو تبدیل کنید.

اگر پادکست دارید آن را به پست وبلاگی تبدیل کنید.

هدف گیری مجدد محتوا یک راه عالی برای جذب ترافیک به سمت سایت است.

ابزارهای سئو:

برای جذب ترافیک به سمت سایت باید  بهینه سازی وب سایت را مدنظر داشته باشید.

یادگیری ابزارهای بهینه سازی وب سایت همچون گوگل آنالیتیکس، AHREF و Semrush به شما کمک می کند استراتژی را توسعه دهید که در نهایت به جذب ترافیک به سمت سایت منجر می شود.

این ابزارها به شما کمک می کند استراتژی هایی که بر روی  سایتتان کار می کند و استراتژی هایی که کار نمی کند را بیابید.

علاوه بر این، به کمک این ابزارها قادر خواهید بود ایده های محتوایی بیابید که ترافیک بالایی به سمت سایت جذب می کنند.

بهینه سازی تاریخی:

بهینه سازی تاریخی یکی از فرآیندهایی است که سایت های مختلف برای به روزرسانی محتوای قدیمی و جذب ترافیک و سرنخ استفاده می کنند.

گاهی از اوقات بیشترین بازدید و سرنخ از طرف محتواهای قدیمی به دست می آید.

 بهینه سازی تاریخی برای وبلاگ هایی مناسب است که چندین سال متوالی فعالیت کرده اند چون  شما به ترافیک طبیعی  زیاد، به مشترکین وبلاگی و فالورهای رسانه های اجتماعی نیاز دارید.

بهینه سازی تاریخی باید بخشی از استراتژی وبلاگ نویسی کلی تان باشد.

لینک دهی داخلی:

زمانی که کاربری به وبلاگ شما می آید هدفتان هدایت آن ها به سمت صفحات دیگر خواهد بود.

این جاست که باید بتوانید از لینک دهی داخلی به درستی استفاده کنید.

وقتی کاربر وارد سایت می شود و از طریق لینک های داخلی به سایر صفحات می رود، بیشتر از قبل احتمال تبدیل شدنش به مشتری و یک طرفدار مشتاق افزایش می یابد.

به عنوان مثال شما می توانید لینک دهی داخلی را به کمک مدل پیلاری که در بالا درباره اش صحبت کردیم ایجاد کنید.

این نوع صفحات به همدیگر لینک می دهند و همین امر اعتبار سایت را در موتورهای جستجو افزایش می دهد و در عین حال نرخ تبدیل را بیشتر می کند.

سئوی فنی:

سئوی فنی به شما کمک می کند صفحاتتان را از لحاظ فنی بررسی کنید و سازماندهی نمایید.

فاکتورهایی همچون سرعت سایت، خزش، ایندکس شدن و غیره در این بحث قرار می گیرند.  قدرت سئوی فنی را نادیده نگیرید.

یک تغییر کوچک می تواند ترافیک تان را تا بیش از ۵۰ درصد  بالاتر ببرد.

 برای اینکه بتوانید کارتان را در حوزه سئوی فنی آغاز کنید باید نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

•     لینک های شکسته را برطرف کنید و ریدایرکت نمایید.
•    برای زیردامنه های خود نقشه سایتXML ایجاد کنید.
•    متا تگ زبان را راه اندازی و تنظیم کنید.
•    H1 های سفارشی و مقدمه های خوبی برای هر صفحه اضافه کنید.

پیشنهادات محتوایی:

پیشنهادات محتوایی که گاهی از اوقات از آن به عنوان سرنخ ربا هم یاد می شود یک روش عالی برای استفاده از محتوا برای جذب ترافیک به سمت سایت و تولید سرنخ است.

پیشنهادات محتوایی بر اساس مرحله ای که مشتری در آن قرار دارد متفاوت خواهد بود اما می تواند در برگیرنده وبینارها، راهنمایی ها، گزارش ها، دموها، چک لیست ها و موارد دیگر باشد.

پوشش رسانه ای و روابط عمومی:

پوشش رسانه ای هم یک روش عالی برای ایجاد آگاهی از برند و جذب ترافیک به سمت سایت است.

اگر تیم بازاریابی و روابط عمومی تان با هم کار کنند می توانید ترافیک بیشتری به سمت سایت جذب کنید و بازاریابی دهان به دهان راه بیندازید.

 اگرچه خیلی از رسانه ها این روزها دوست ندارند بک لینک های دیگران را در داستان هایشان بگنجانند اما این موضوع بدین معنی نیست که یک داستان خوب دیگران را به سمت سایت شما نمی کشاند.

پوشش رسانه ای تایید و اعتبار خوبی برای شرکتتان هست.

داستان های محصولات یا خدمات جدید، فرهنگ شرکت و حتی رهبری صنعت می تواند محرک خوبی بری خوانندگانی باشد که تا به حال درباره تان حرفی نشنیده بودند.

دکمه های اشتراک در رسانه های اجتماعی:

دکمه های اشتراک در رسانه های اجتماعی لینک هایی هستند که کار خوانندگان برای اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی را راحت تر می کنند.

زمانی که کاربر محتوای شما را به اشتراک بگذارد ترافیک تان بیشتر می شود.  بعد از اینکه دکمه های رسانه اجتماعی را ایجاد کردید چگونه می توانید افراد را به اشتراک محتوا ترغیب کنید؟ نکات زیر حتما به دردتان می خورد:
•    از کاربران بخواهید مطالب شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
•    محتوای قوی بنویسید.
•     محتوای قابل نقلی تولید کنید.
•    از عناصر چند رسانه ای همچون تصویر، ویدئو و صوت استفاده کنید.

پست های دانش/ آکادمی:

یکی از اشکال محتوایی که ترافیک زیادی به سمت سایت جذب می کند محتوای آموزشی است.

اگر دوره آموزشی دارید، پست آموزشی نوشته اید یا گواهینامه می دهید ترافیک بیشتری به سمت سایت جذب خواهید کرد.

به عنوان مثال هاب اسپات بخشی به نام آکادمی در سایت خود دارند که محتوای مفید برای مخاطبانش تولید می کند.
اگر در جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت خود مشکل دارید باید بدانید که تنها نیستید.

اجرای نکات بالا کمکتان می کند ترافیک بیشتری به سمت سایت جذب کنید.

بعد از اینکه ترافیک سایت را بهبود بخشیدید باید به فکر بهینه سازی نرخ تبدیل باشید.

 

 

نیاز به یک تیم متخصص برای بهینه سازی وب سایت های خود دارید؟

همین حالا با سایتچین تماس بگیرید!

نکات کلیدی برای تهیه محتوا وبلاگ که حسابی به شما کمک می کند!

نکات کلیدی برای تهیه محتوا وبلاگ

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، وبلاگ نویسی یکی از بخش ­های مهم بازاریابی محتوا است که اگر اهمیت آن را دست کم بگیرید شانس بسیار ضروری اینکه کسب و کار شما در معرض دید باشد را از دست می­ دهید.

بسیاری از صاحبان کسب و کار ترجیح می ­دهند که وبلاگ نداشته باشند چون گمان می ­کنند مهارت های نوشتن محتوای جذاب را ندارند.

ولی شما الزاما نیازی به متخصص برای نوشتن وبلاگ ندارید ولی نکته های کلیدی زیر برای نوشتن محتوا را حتما در نظر بگیرید که موجب تبدیل خودکار شما به یک بلاگر بهتر می ­شود و ترافیک وبلاگ شما را افزایش می دهد.

با سایتچین همراه باشید تا نکات کلیدی برای تهیه محتوا وبلاگ را مرور کنیم.

بسیاری از کپی رایترها برای کمک به فروش و بازاریابی کپی از فرمولی موسوم به AIDA استفاده می­ کنند.

شما نیز می­ توانید فرمول مشابهی را برای پست های وبلاگتان اعمال کنید؛ بنابراین سوال این است: AIDA چیست؟

 • توجه ( Attention ): شما می­توانید توجه خوانندگان را با نوشتن یک تیتر پرقدرت بقاپید؛ چیزی بنویسید که کنجکاوی آنان را تحریک کند.
 • علاقه ( Interest): شما می­توانید مخاطبان خود را با بیان یک داستان کوتاه درگیر کنید؛ لازم نیست که حتما ماهرانه باشد، تنها چیزی باشد که یک قلاب برای گیر انداختن مخاطبان خلق کند.
 • تمایل ( Desire ): ایجاد تمایل، یک راه آن اشاره به چیزی است که در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد.
 • عمل ( Action ): به خوانندگان تان بگویید که می­ خواهید آنان چه بکنند.
تولید محتوا

نکات کلیدی برای تهیه محتوا وبلاگ که باید حتما به آن ها توجه کتید

برای موتورهای جستجو ننویسید

خیلی مدت ها قبل استفاده از کلمات کلیدی در تهیه محتوای وبلاگ به جذب ترافیک بیشتر سایت ها کمک می ­کرد.

حقیقت امروز این است که برای یک مخاطب ارزشی که محتوا ارائه می­ کند بسیار مهمتر است.

البته ضرری ندارد که شما واژه کلیدی را به شکل استراتژیک در تیتر یا برچسب عنوان خود جا دهید ولی محتوای شما باید همیشه بازتابی از علایق مخاطبان هدفتان باشد.

از کلمه “شما” استفاده کنید

طبق گفته ­ها مهمترین واژه در نوشتن مطلب واژه “شما” می ­باشد.

مردم برای مشکلات خود راه حل می­ خواهند و شما نیز نیازمند آن هستید که نشان دهید محصول یا خدمت شما چگونه می­تواند به آنها کمک کند.

اگر شما آن را برای آنها بسازید آنها نیز به شما توجه خواهند کرد.

یک روش خوب استفاده از کلمه “شما” در جمله ابتدایی است، از این طریق شما مانع حواس ­پرتی خواننده خواهید شد.

فقط یک هشدار اینکه: از کلمه “شما” استفاده نکنید فقط به خاطر اینکه استفاده کرده باشید.

پیش از هر چیز شما نیاز دارید که مخاطبتان را درک کنید اینکه چه چیز آنها را جذب خواهد کرد؟

آنها می­ خواهند درباره چه بدانند؟

انجام این بررسی­ ها در ابتدا یک مزیت نصیب شما می­کند و به شما در خلق یک رابطه کمک می­ کند.

عامیانه صحبت کنید

همان گونه بنویسید که صحبت می­ کنید ولی یک ذره با زرق و برق­تر.

اینکه سعی کنید فنی صحبت کنید بر روی مخاطبان تاثیر نخواهد گذاشت.

در حقیقت احتمال اینکه با یک کلیک از صفحه شما دور شوند را بیشتر می­ کند.

آنان به دنبال خواندن پست هایی هستند که بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

لحن عامیانه باعث می­ شود که مخاطب شما احساس کند که شما با او صحبت می­ کنید، به جای اینکه بدون توجه به او فقط یک سری مطالب را بگویید؛ این امر باعث می­شود او احساس کند درگیر یک مکالمه است.

اگر شما بتوانید کاری کنید که آنها احساس کنند که بخشی از داستان شما هستند آنگاه طرفدارانی خودکار خواهید داشت.

زیاد فقط روی مهارت های نوشتاری خود تمرکز نکنید، این همان چیزی است که ویراستار برای آن به وجود آمده و جذابیت بسیار مساله مهم­ تری است.

بیشتر بخوانید:  ۴ کاربرد شبکه های اجتماعی فراتر از یک ابزار بازاریابی اینترنتی

از اصل KISS استفاده کنید

آخرین ولی نه کم اهمیت ترین مورد هم اینکه همیشه اصل KISS را به یاد داشته باشید.

این نام برگرفته از جمله “keep it simple,stupid” به معنای”ساده نگاهش دار، احمق”است.

شما نیازی به پیچیده کردن مسایل ندارید و فقط سر اصل مطلب بروید و آن را کوتاه و دلنشین نگاه دارید.

خوانندگان شما افراد پرمشغله ای هستند و به همین دلیل مطالبی را که بتوانند به سرعت بخوانند، مزه مزه و هضم کنند تحسین می ­نمایند.

آماده کردن محتوا برای ذهن

در حال حاضر صدها میلیون وبلاگ وجود دارند.

چگونه می­ توانید بدون غرق شدن در دریای پر از رقبا برای خود جایی باز کنید؟ پاسخ این سوال در واژه کیفیت نهفته است.

به وسیله خلق محتوایی با کیفیت بالا که مردم به دنبال خواندن آن هستند شما می ­توانید خود را از بقیه جدا کنید. مطمئناً چیزهای بیشتری در این رابطه وجود دارد ولی پیش از آنکه شما بتوانید حتی به گام های بعدی فکر کنید باید مطمئن شوید که آنچه می ­نویسید جذاب است.

افراد بازه ­های توجه بسیار کوتاهی دارند و به طور کلی بیش از ۲۰ ثانیه برای سایت شما صرف نخواهند کرد تا تصمیم بگیرند که آیا ارزش زمان آنها را دارد یا خیر.

این موضوع را هنگام نوشتن پست بعدی خود به خاطر داشته باشید.

اکنون که شما نکاتی در مورد نوشتن بهتر مطلب برای وبلاگ تان در اختیار دارید باید آنها را اجرا کنید.

هیچ کس نمی ­گوید که باید هر روز وبلاگ نویسی کنید، شما تنها نیاز دارید که شروع کنید و در این راه ثابت قدم باشید.

برنامه­ ای پیدا کنید که به درد شما بخورد، به محض اینکه روی روال بیافتید، مزایا را مشاهده می­ کنید.

 

 

نیاز به یک تیم حرفه ای برای تولید محتوا وب سایت و شبکه های اجتماعی خود دارید؟

همین حالا با کارشناسان سایتچین تماس بگیرید!

 

روش هایی برای طراحی وب سایت بهتر

روش هایی برای طراحی وب سایت بهتر

طراحی سایت به عملیات ایجاد سایت های اینترنتی گفته می شود که توسط طراحان وب سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب انجام می پذیرد.

زبان برنامه نویسی که مرورگرهای وب صفحات سایت را نمایش می دهند HTML می باشد و طراح سایت با استفاده از HTML وب سایت شما را کد نویسی می نماید و توسط CSS ظاهر آن را کنترل می نماید و طرح خاصی را پیاده سازی می نماید.

در حقیقت HTML و CSS دو جزو اصلی هر وب سایتی می باشند که هر طراح وبی می بایست آن را بداند.

طراحی وب سایت پیاده سازی اولیه صفحه را توسط HTML انجام می دهد و سپس توسط CSS آن را فرمت بندی می نماید و تصاویر را نیز در وب سایت اضافه می نماید.

برای طراحی وب سایت بهتر این کارها را انجام دهید!

۱٫ استفاده از Style Guides

طراحان سایت باید Style Guides های خود را برای اطمینان از یکپارچگی سایت خود، خلق کنند.

۲٫ سایت های ریسپانسیو انتخابی نیستند.

امروزه استفاده از موبایل ها گسترش پیدا کرده، مخصوصا وقتی که از موبایل ها برای جستجو در اینترنت و سایت های مختلف از آن استفاده میشود و این بدان معنی است که هیچ زمانی تا به امروزmobile-friendly اهمیت نداشته.

۳٫ از Material Design استفاده کنید.

گوگل از سال ۲۰۱۴ از متریال دیزاین بیشتر استفاده کرده.

مفاهیم اصلی چارچوب طراحی سایت شامل استفاده از لایه ها برای خلق سایه های زیبا در کنار لبه های المان ها، کمک به اضافه کردن استایل های مورد نیاز بیشتر و می نیمال سازی بیشتر، ترند flat design.

۴٫ توسعه و ارزیابی مجدد ابزارهایتان

همانطور که نکات جدید طراحی سایت همیشه در حال تغییرات و به روزرسانی است، ابزارهای طراحی سایت هم از این قاعده مستثنی نیستند.

از اپلیکشن های به روزی مثل pixate ، تا آپدیت شدن نرم افزارهایی مثل Adobe CC برای طراحان سایت، همیشه کمک به ارتقاء و بهتر شدن کار شما در زمینه ی طراحی سایت می شود.

 

 

 

سایتچین از کادر حرفه ای برای طراحی وب سایت های شما و ورود شما به دنیای آنلاین تشکیل شده است که با کمال میل آماده همکاری با شما عزیزان هستند.

برای دریافت مشاوره طراحی وب سایت همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

ایجاد استراتژی محتوا

ایجاد استراتژی محتوا

هدف خود را تعریف کنید

هدف شما از ایجاد طرح بازاریابی محتوا چیست؟

چرا قصد دارید محتوایی ایجاد کنید؟

اهداف خود را قبل از آغاز برنامه ریزی بشناسید و سپس بهترین استراتژی را برای خود تعیین کنید.

۲ – مخاطبین را بررسی کنید

به منظور ایجاد طرح موفق، شما باید مخاطبین هدف محتوای خود را تعیین کنید.

این برای افرادی مهم است که به تازگی وارد بازاریابی شده اند. با شناخت مخاطبین خود، شما می توانید محتوای مرتبط و ارزشمندی ایجاد نمایید.

اگر بازاریاب باتجربه ای هستید، مخاطبین شما ممکن است تغییر داشته باشد. آیا قصد دارید گروه جدیدی از افراد را مورد هدف قرار دهید یا همچنان در بازار پیشین خود فعالیت دارید؟ آیا قصد دارید مخاطبین هدف خود را حفظ کنید؟ بررسی پارامترهای مخاطبین به شما کمک می کند تا در استراتژی جدید خود برای افزایش تعداد مخاطبین خود تلاش کنید.

۳ – محتوای خود را ارزیابی کنید

بسیاری از افراد با نوشتن مطالب برای وبلاگ ها کار خود را شروع می کنند، اما اگر قصد دارید محتوای با ارزشی تولید کنید، می توانید تمام محتوای تولیدی خود را به صورت یک کتاب الکترونیکی عرضه کنید. در ادامه به انواع مختلف محتوا اشاره خواهیم کرد.

اگر مدتی است در این کسب و کار فعالیت دارید، اقدامات بازاریابی محتوای خود را بررسی کرده و نتایج مربوط به سال گذشته را ارزیابی کنید. اهداف جدیدی می توانید برای خود تعیین نمایید. اگر زمان آن فرا رسیده است که اهداف خود و سایر اعضای سازمان را بررسی کرده و آنها را در یک جهت متحد نمایید.

۴ – سیستم مدیریت محتوا انتخاب کنید

سیستمی برای مدیریت محتوای خود ایجاد کنید. چندین بخش مدیریت محتوا شامل تولید محتوا، انتشار محتوا و تحلیل محتوا می­شود.

۵ – نوع محتوای تولیدی را تعیین کنید

گزینه ­های متعددی دارند که می توانید برای آنها تولید محتوا کنید. در اینجا به قالب های رایج برای شروع تولید محتوا اشاره خواهیم کرد.

انواع بازاریابی محتوا

 1. پست وبلاگ
 2. کتاب های الکترونیکی
 3. مطالعات موردی
 4. قالب
 5. اینفوگرافیک
 6. ویدئو
 7. پادکست
 8. شبکه های اجتماعی

پست­های وبلاگ

شاید به این موضوع توجه نکرده باشید اما در حال حاضر شما یک پست وبلاگ را مطالعه می کنید. پست ها در وبلاگ ها یا وب سایت ها به طور مداوم و به منظور جذب مخاطبین منتشر می شوند. پست ها باید محتوای ارزشمندی برای مخاطبین ارائه دهند. این پست ها در وبلاگ ها یا شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند. توصیه می شود تعداد کلمات پست های وبلاگ در حدود ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ کلمه باشد. ضروری است بازخورد مخاطبین نسبت به متون کوتاه یا طولانی را نیز ارزیابی نمایید.

امروزه بسیاری از مخاطبین به دنبال محتوای آموزشی هستند و شما می­توانید از اسلایدها برای ارائه این نوع محتوا استفاده نمایید.

کتاب های الکترونیک

کتاب های الکترونیک نیز ابزارهای بسیار خوبی برای ارائه اطلاعات هستند. کتاب های الکترونیک اغلب طولانی بوده و با تناوب کمتری در مقایسه با پست­ های وبلاگ منتشر می­شوند و با استفاده از آنها نیز می­توانید مخاطبینی را به وب سایت خود جذب کنید.

کتاب های الکترونیک گام دیگری در فرایند بازاریابی هستند. بعد از مطالعه پست وبلاگ، افراد به دنبال اطلاعات بیشتر خواهند بود. شما می­توانید افراد را به یک صفحه فرود هدایت کنید تا در آنجا اطلاعات تماس خود را وارد کرده و یک کتاب الکترونیک دریافت نمایند که حاوی اطلاعاتی ارزشمند برای کسب و کارشان است.

مطالعات موردی

مطالعات موردی فرصت شما برای تعریف داستان یکی از مشتریان است که به واسطه همکاری با شما توانسته اند مشکل خود را حل کنند. مطالعات موردی نوع متنوعی از بازاریابی محتوا هستند، زیرا آن ها انواع مختلفی دارند که برخی از آنها در این فهرست مورد بررسی قرار خواهند گرفت. مطالعات موردی ممکن است به صورت پست وبلاگ، کتاب الکترونیک، پادکست یا حتی اینفوگرافیک باشند.

هدف شما در مطالعه موردی نشان دادن شواهد به افراد است. قبل از انتخاب مشتری برای مطالعه موردی، شما باید نوع اطلاعاتی که ارائه خواهید داد را باید در نظر بگیرید.

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها می توانند داده ها را به روشی بسیار بهتر از کلمات سازماندهی نموده و نشان دهند. فرمت های متعددی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده نمایید.

ویدئو

ویدئوها را می توانید در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مشاهده کنید. تولید آنها به منابع و زمان بیشتری در مقایسه با محتوای متنی نیاز دارد، اما همزمان با توسعه بازاریابی بصری، ارزش این محتوا افزایش می یابد. میزان رواج این نوع از محتوا در شبکه­های اجتماعی ۴۰ برابر بیشتر است.

تحقیقات HubSpot به تازگی بدین نتیجه رسیده اند که ویدئو از جمله محتوایی است که افراد به شدت به آن علاقه دارند. ویدئو قادر است توجه افراد را بیش از هر محتوای دیگر جلب کند.

پادکست

اگر مخاطبین شما فرصت کافی برای مطالعه محتوای شما نداشته و یا علاقه ای به مطالعه ندارند، شما می توانید محتوای خود را به صورت پادکست در اختیار آنها قرار دهید. تعداد افراد علاقمند به پادکست همواره در حال افزایش است. اگر به افراد مشهوری دسترسی دارید و می توانید با آنها مصاحبه نمایید، پادکست بهترین گزینه ای خواهد بود که در اختیار دارید.

شبکه­ های اجتماعی

بعد از انتشار مطالب در وب سایت خود، شما می توانید در شبکه های اجتماعی نیز محتوای خود را منتشر کنید. این بدین معناست که می توانید مطالب خود را در قالب های جدیدی طراحی کرده و در اختیار عموم افراد قرار دهید.

ارسال محتوا به شبکه های اجتماعی منجر به افزایش دسترسی افراد به برند شما گردیده و می توانید توجه مخاطبین بیشتری را جلب کنید. از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فیسبوک
 • تویتر
 • اینستاگرام
 • لینکدین
 • پینترست
 • اسنپ چت
 • یوتیوب

در هر یک از این شبکه های اجتماعی باید محتوایی مرتبط به تمایلات کاربران ارسال نمایید. برای مثال، اینستاگرام برای ارسال ویدئو و تصاویر مناسب است و همچنین می توانید روند فعالیت خود در شرکت را از طریق اینستاگرام به کاربران اطلاع دهید. وب سایت یونیک مارکتینگ خدمات مدیریت پیج اینستاگرام را به شکلی جامع برای کسب و کار های مختلف انجام می دهد اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب  کنید با تماس بگیرید ( از طریق قمت تماس با ما بالای وب سایت)

۶ – انتشار و مدیریت محتوا

طرح بازاریابی شما باید فراتر از نوع محتوایی باشد که شما ایجاد خواهید کرد. محتوا باید به خوبی مدیریت شوند. با استفاده از تقویم ویراستاری، شما می توانید محتوای خود را به خوبی بررسی کرده و مدیریت نمایید. سپس، تقویم محتوا ایجاد کرده و محتوای خود را در سایت های دیگر مدیریت کنید.

بسیاری از ایده ها همواره تازه بوده و می توانید از آنها استفاده نمایید. با استفاده از ایده های مناسب، شما می توانید ترافیک وب سایت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

بسیاری از افراد روزهای تعطیل را برای بازاریابی اختصاص می دهند اما ضرورتی وجود ندارد که شما روز خاصی را برای بازاریابی در نظر بگیرید.

باید توجه داشته باشید که اطلاعات زیادی وجود دارند که شما باید آنها را فرا بگیرید. شما به زمان، سازماندهی و خلاقیت نیاز دارید تا استراتژی بازاریابی محتوای موفقی داشته باشید. به تدریج می توانید اساس بازاریابی محتوای خود را ایجاد کرده و ابزارهایی را برای مدیریت بهتر محتوای خود در پیش بگیرید. اگر از توصیه های فوق استفاده کنید، می توانید در مدتی کوتاه به موفقیت برسید.

ساخت اپلیکیشن خدمات منزل

ساخت اپلیکیشن خدمات منزل

در این بلاگ قصد دارم شما را با پدیده جدیدی به نام استارتاپ های خدماتی که تحت عنوان سامانه هوشمند درخواست خدمات یا اپلیکیشن های خدمات منزل و یا اپلیکیشن خدمات ساختمان در بین مردم استفاده میشوند و این و روز ها بازار استارتاپ های ایرانی را بسیار داغ کرده است آشنا کنم.

با برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن هایی مشابه اسنپ و تپسی و محبوبیت بیش از حد آنها میان کاربران، امسال در نمایشگاه الکامپ در بخش الکامپ استارز شاهد حضور استارتاپ های خدمات زیادی بودیم که تعدادشان نیز کم نبود.

یکی از این استارتاپ ها که در واقع جنجالی ترین آنها بود و خیلی خوب دیده شد، اپلیکیشن خدمات منزل و ساختمان دویو (Doyo ) بود که توسط واحد استارتاپ استودیو سایتچین تولید و روانه بازار شده است.

جالب است بدانید که خدمات آنقدر گسترده است و بخش بازار بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده است که شما نیز میتوانید وارد این بازار شده و استارتاپ خدماتی خود را راه بیاندازید.

پس از تجربیات بسیار خوبی که در دویو و این استارتاپ خدماتی بدست آورده ایم تصمیم گرفتیم که سرویس جدیدی را به شما مشتریان عزیز سایتچین ارائه دهیم.

ساخت اپلیکیشن

خبر خوب در ساخت اپلیکیشن خدمات منزل

خبر خوب این است که اگر قصد ورود به بازار خدمات و راه اندازی یک استارتاپ پرسود و بسیار عالی در حوزه خدمات  را دارید ما در استارتاپ استودیو سایتچین از مرحله مشاوره، تحلیل و برنامه نویسی و اجرای استارتاپ در کنار شما هستیم و میتوانید از تجربیات و خدمات خوب ما استفاده کنید.

 

شروع یک کسب و کار جدید

۱-  اپلیکیشن خدماتی درخواست تاکسی آنلاین مشابه اسنپ

۲- اپلیکیشن خدماتی درخواست پیک موتوری آنلاین مشابه الوپیک

۳- اپلیکیشن خدماتی سوپرمارکت آنلاین

۴- اپلیکیشن خدمات منزل مشابه دویو یا آچاره

۵- اپلیکیشن خدمات تعمیر خودرو

۶- اپلیکیشن خدمات خشکشویی آنلاین

۷- اپلیکیشن خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت های بزرگ

۸- ساخت اپلیکیشن خدماتی نانوایی آنلاین مانند بقچه

۹- اپلیکیشن خدماتی درخواست خدمات فنی ساختمان

۱۰- ساخت اپلیکیشن خدماتی درخواست ماساژوه آنلاین

۱۱- ساخت اپلیکیشن خدماتی درخواست ماساژور

۱۲- ساخت اپلیکیشن خدماتی درخواست کارواش در محل

۱۳- ساخت اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی

و صدها ایده دیگر …

 

همین حالا شروع کن!

اگر قصد دارید کسب کار میلیون دلاری خود را شروع کنید فقط کافیست تصمیم خود را بگیرید، بازار را بسنجید و با ما تماس بگیرید.

ما در واحد سایتچین تکنولوژی های بینظیر و مدرن و افراد بسیار با تجربه و مهندسین و مشاورین کاربلد و حرفه ای را داریم که در تمامی مراحل کار به عنوان یک مشاور و مجری در کنار شما بوده و در مسیر موفقیت کسب و کارتان شما را همراهی خواهیم کرد.

 

تبلیغات گوگل یا بهینه سازی وب سایت؟ کدام برای من بهتر است؟

تبلیغات گوگل یا بهینه سازی وب سایت؟

به عنوان مدیر یک کسب و کار شاید انتخاب سرمایه گذاری بین دو گزینه سئو و تبلیغات گوگل، برای تحقق استراتژی های بازاریابی اینترنتی شما دشوار باشد.

برای تبلیغات گوگل، شما در ابتدا هزینه‌ای را به حساب گوگل واریز می کنید تا گوگل وب سایت شما را در صدر لیست نتایج جستجو قرار دهد.

از آن به بعد، پس از هر کلیک بازدیدکنندگان بر روی تبلیغات شما، از هزینه اولیه کم می‌شود تا اینکه به صفر برسد.

وقتی هزینه اولیه شما به صفر رسید، همه چیز مشابه وقتی می شود که شما هنوز هزینه ای برای تبلیغات گوگل نپرداخته بودید و دیگر در صدر لیست نتایج جستجو قرار نخواهید گرفت.

سئو، ترکیبی از تخصص فنی، برنامه ریزی برای افزایش ترافیک، رتبه و نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری است.

موتورهای جستجو از الگوریتم های بخصوصی برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کنند.

شما می توانید با رعایت اصول موردنظر در الگوریتم های موتورهای جستجو و بدون پرداخت هزینه، رتبه وب سایت خود را بهبود دهید.

سایتچین مزایا و معایب سئو و تبلیغات گوگل را به شما معرفی می کند تا بتوانید گزینه مناسبی را برای سرمایه گذاری در راستای رشد کسب و کارتان انتخاب کنید.

بهینه سازی وب سایت

سئو :

افزایش ترافیک و اعتبار وب‌سایت با صبر و شکیبایی

یکی از منابع اصلی بازدید از وب سایت ها، ترافیک طبیعی ورودی از موتورهای جستجو است.

با استفاده از استراتژی های بهینه سازی وب سایت تجاری، موتورهای جستجو ترافیک سایت شما را افزایش می‌دهند.

وقتی که کاربران، وب سایت شما را در رده های بالای لیست نتایج جستجو ببینند، احساس بهتری نسبت به برند تجاری شما پیدا می کنند.

همین امر بر محبوبیت کسب و کار شما می افزاید.

توجه داشته باشید که شما یک شبه از طریق بهینه سازی وب سایت نمی توانید ترافیک ورودی و رتبه وب سایت خود را بالا ببرید.

برای اینکه موتورهای جستجو به اطلاعات لازم از بهینه بودن وب سایت شما پی ببرند، زمان زیادی لازم است.

پایداری رتبه سایت در لیست نتایج

برخلاف تبلیغات گوگل که با اتمام هزینه، رتبه وب سایت شما به حالت اولیه برمی گردد، سئو به شما کمک می کند که همواره ترافیک طبیعی وب سایت خود را بالا ببرید و به رشد کسب و کارتان بیافزایید.

وقتی رتبه وب سایت شما در نتایج گوگل رتبه خوبی باشد و از ترافیک بالایی برخوردار باشید، بر اساس اصول و قواعد گوگل، رقبای شما حتی با پرداخت هزینه هم نخواهند توانست با تبلیغات گوگل، جایگاه شما را تصاحب کنند.

در واقع برای گوگل هم اهمیت دارد که ابتدا سایت های با کیفیت را در نتایج جستجو برای کاربران نمایش دهد.

سئو به تخصص فنی، خلاقیت و عناصر زیادی نیاز دارد که آنرا پیچیده می کند.

بدون اطلاع از نحوه عملکرد موتورهای جستجو و استراتژی های مورد نیاز، تلاش های شما بی فایده خواهد بود.

سئو پیچیدگی خاص خود را دارد و به موارد زیادی وابسته است.

شما باید دانش آن را داشته باشید و از همه جنبه های آن آگاه باشید تا هزینه و وقت خود را بیهوده تلف نکنید.

توصیه سایتچین به شما این است که از تیم های حرفه ای بهینه سازی وب سایت در این زمینه استفاده کنید تا به بهترین نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری در وب سایت تجاری خود برسید.

 

تبلیغات گوگل :

افزایش سریع، اما موقتی رتبه سایت در تبلیغات گوگل

با استفاده از تبلیغات گوگل، می توانید کلیدواژه هایی را برای تبلیغات خود انتخاب کنید.

سپس اگر کاربران درباره کلید واژه های انتخابی شما جستجو کنند، موتورهای جستجو وب سایت شما را به آنها نمایش خواهند داد.

با توجه به میزان پرداختی به ازای هر کلیک و کیفیت وب سایت شما، موتورهای جستجو جایگاه وب سایت شما را در رتبه بندی تعیین می کنند.

اگر شما اطلاعات کافی از تبلیغات گوگل نداشته باشید، ممکن است سرمایه گذاری مناسبی انجام ندهید.

اگر از کلمات کلیدی با رقابت و هزینه بالا به ازای هر کلیک استفاده کنید، نیاز به بودجه بیشتری خواهید داشت.

به این نکته توجه داشته باشید که خدمات تبلیغات گوگل به محض به اتمام رسیدن سرمایه اختصاص داده شده، متوقف خواهد شد!!

نمایش هدفمند در لیست نتایج

تبلیغات گوگل به شما این امکان را می دهد که با توجه به دستگاه هوشمند کاربر (نوع سیستم عامل، نوع گوشی، نوع تبلت و یا رایانه)، کلمات کلیدی، زبان، زمان و مکان مورد نظر خود، مخاطبان هدف خود را بیابید.

این امر به شما کمک می کند تا خدمات و محصولات خود را در معرض نمایش مخاطبان هدف قرار دهید.

شما برای بهبود کسب و کار خود لازم است است که به طور مستمر بر گزارشاتی که گوگل از کاربران هدف شما جمع آوری کرده است، نظارت داشته باشید تا در صورت نیاز تغییرات و یا اصلاحات جدیدی را در روند تبلیغات خود لحاظ کنید.

 

نتیجه گیری

اگر کمپین کوتاه مدتی دارید و میزان سرمایه گذاری برایتان آنچنان مهم نیست از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

همچنین اگر عرصه رقابت در کلیدواژه های موردنظر شما بسیار سخت باشد، نتیجه بخشی سئو زمان‌بر و هزینه‌بر خواهد بود، پس پیشنهاد می کنیم از تبلیغات گوگل استفاده کنید تا بازار رقابتی را از دست ندهید.

سئو زمان‌بر خواهد بود، اما نتیجه حاصل شده از بهینه سازی وب سایت پشتوانه ای قوی برای موفقیت کسب و کار به شمار می رود.

شما با استفاده از سئو می‌توانید کیفیت و اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید و در بلندمدت نتایج خیره کننده ای بگیرید.

 

 

در جستجوی یک شرکت مطمئن برای بهینه سازی وب سایت و ارتقای کسب و کار خود هستید؟

همین حالا با سایتچین تماس بگیرید.