همین حالا تماس بگیرید ۷-۲۶۴۱۰۱۶۶( ۰۲۱ )

سوالات متداول

اگر پاسخ خود را در لیست راهنما نیافتید.

در پایان هر سال شما میتوانید بسته ای که قبلا تهیه نموده اید با همان هزینه قبل به مدت یکسال دیگر تمدید کنید.
در صورت تمایل به ایجاد تغییرات بسته به نیاز شما امکان خرید طرح دیگری فراهم شده است.ابتدا در میان انبوهی از قالب ها مناسب ترین قالب را انتخاب کرده سپس یه نام یکتا برای وبسایت خود انتخاب میکنید.
بعد از تایید نام سایت میتوانید به سایت وارد شوید یا ثبت نام کنید.
در ادامه با انتخاب طرح مورد نیاز و پرداختی امن به صورت آنلاین میتوانید در کمتر از چند دقیقه سایت خود را تحویل بگیرید.
به همین سادگی به همین سرعت….استفاده از فضای سه برابری هاست
.بررسی دوره ای وبسایت شما توسط کارشناسان سایت چین و رفع مشکلات موجود
.استفاده از خدمات سئو برای وبسایت شما

نکته : با تهیه بسته نقره ای در صورت تمایل میتوانید در آینده بخشهای طرح طلایی رو برای خود خریداری نمایید .طرح نقره ای در بین پرفروش ترین پکیج های سایت چین است که میتواند با هزینه ای مناسب تمامی نیازهای شما را اعم از فضای هاست قدرتمند پشتیانی و امنیت بالا را برطرف کند.با توجه به امکان انتخاب بهترین و مناسب ترین قالب در مراحل اولیه ساخت اگر به هر عنوانی خریدار بعد از تکمیل مراحل درخواست تغییر قالب را داشت
تمامی مراحل نصب مجدد بر عهده خریدار میباشد.هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. یعنی محیط مجازی که بر روی سرور برای میزبانی یک وب سایت تعبیه شده است. Host یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. محتوای این کامپیوتر یک سیستم عامل است که شما انتخاب کردید لینوکس یا ویندوز. و در درایو های دیگر محتوایی که شما از طریق cpanel(کنترل پنلی که ارائه دهنده سرویس میزبانی وب برای کنترل و مدیریت سایت در اختیار شما قرار میدهد) برای سایت خود ریخته اید وجود دارد. پس Host هم یک کامپیوتر است که با وسایل جانبی پیشرفته و مودم های مخصوص ، به cpanel متصل شده و در شبکه اینترنت پخش می شود. بر روی یک سرور ۱ یا ۱۰ و یا ۵۰۰ سایت و حتی بیشتر میزبانی شود و تعداد سایت های روی یک سرور به قدرت پردازنده و رم و فضای سرور و همچنین میزان استفاده وبسایت ها از این منابع بستگی دارد.
فضای هاست داراي يك آدرس اينترنتي منحصر بفرد بنام IP ، يك حوزه منحصــر بفرد و يك نام منحصـر بفــرد كه كامپيوتر شما را در شبكه مي شناساند ، مي باشد . بعبارت ديگر ، ميزباني يك سايت عبارتست از فراهم نمودن محلي مناسب بعنوان پايگاه اصلي براي ارسال و دريافت اطلاعات از طريق اينترنت که در اصطلاح فني به آن Web Hosting گفته می شونداگر نام سایت شما …. باشد از طریق ادرس زیر میتوانید وارد کنترل پنل سایت خود شوید:

domain……..

اگر از کاربران سایت چین باشید نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شده
و با وارد نمودن آن میتوانید وارد فضای کنترل پنل سایت خود شوید .دامنه چیست؟

دامنه در لغت به معنای گسترده میباشد در فضای مجازی به نامی واحد و اختصاصی گفته میشود که به هر وبسایت جهت ایجاد وجه تمایز تعلق میگیرد.
دامین از سه بخش تشکیل شده
قسمت اول ماهیت آدرس (www)
قسمت دوم نام سایت ( google )
قسمت سوم پسوند که بیانگر نوع سایت شما میباشد
مانند .com .org .ir …..