همین حالا تماس بگیرید ۲۶۷۰۹۳۹۰( ۰۲۱ )

سوالات متداول

اگر پاسخ خود را در لیست راهنما نیافتید.

در بخش خدمات مازاد سایت چین میتوانید پکیج های متنوع تولید و درج محتوا را مشاهده و بررسی نمایید.وب سایت های سایت چین بعد از فعالسازی به مدت ۳۶۵ روز آنلاین خواهند بود و پس از این مدت با پرداخت ۷۰ درصد مبلغ اولیه تمدید خواهند شد.قالب های فروشگاهی سایت چین تماما دارای درگاه پرداخت زرین پال فعال است. ضمنا در صورت درخواست کاربر درگاه پرداخت زرین پال را روی سایت کاربر نصب و تنظیم می شود.در بخش راهنما و سوالات متداول میتوانید پاسخ سوالهای خود را در ارتباط با مدیریت وب سایت دریافت کنید.با توجه به امکان انتخاب بهترین و مناسب ترین قالب در مراحل اولیه ساخت اگر به هر عنوانی خریدار بعد از تکمیل مراحل درخواست تغییر قالب را داشت تمامی مراحل نصب مجدد بر عهده خریدار میباشد.سایت‌ها با توجه به تاریخ طراحی، امکانات و ظاهری که دارند با هم متفاوت هستند. بنابراین قیمت هم باید متفاوت باشد. لازم به ذکر است همه‌ی سایت‌ها از کیفیت بالایی  برخوردارند ولی برخی از  سایت‌ها متناسب با دسته بندی امکانات بیشتری دارند. در قسمت توضیحات هر قالب میتوانید امکانات و ویژگی های مرتبط با آن را مشاهده نمایید.در پنل مدیریت امکان افزودن و بروزرسانی افزونه ها در نظر گرفته شده است. برای استفاده از افزونه های بیشتر جهت توسعه وب سایت خود می توانید با پشتیبانی سایت چین در تماس باشید.برای افزایش هر یک از موارد بالا می توانید به بخش خدمات مازاد مراجعه و اقدام به خرید نمایید.هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. یعنی محیط مجازی که بر روی سرور برای میزبانی یک وب سایت تعبیه شده است. Host یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. محتوای این کامپیوتر یک سیستم عامل است که شما انتخاب کردید لینوکس یا ویندوز. و در درایو های دیگر محتوایی که شما از طریق cpanel(کنترل پنلی که ارائه دهنده سرویس میزبانی وب برای کنترل و مدیریت سایت در اختیار شما قرار میدهد) برای سایت خود ریخته اید وجود دارد. پس Host هم یک کامپیوتر است که با وسایل جانبی پیشرفته و مودم های مخصوص ، به cpanel متصل شده و در شبکه اینترنت پخش می شود. بر روی یک سرور ۱ یا ۱۰ و یا ۵۰۰ سایت و حتی بیشتر میزبانی شود و تعداد سایت های روی یک سرور به قدرت پردازنده و رم و فضای سرور و همچنین میزان استفاده وبسایت ها از این منابع بستگی دارد.
فضای هاست داراي يك آدرس اينترنتي منحصر بفرد بنام IP ، يك حوزه منحصــر بفرد و يك نام منحصـر بفــرد كه كامپيوتر شما را در شبكه مي شناساند ، مي باشد . بعبارت ديگر ، ميزباني يك سايت عبارتست از فراهم نمودن محلي مناسب بعنوان پايگاه اصلي براي ارسال و دريافت اطلاعات از طريق اينترنت که در اصطلاح فني به آن Web Hosting گفته می شونداگر نام سایت شما …. باشد از طریق ادرس زیر میتوانید وارد کنترل پنل سایت خود شوید:

domain……..

اگر از کاربران سایت چین باشید نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شده
و با وارد نمودن آن میتوانید وارد فضای کنترل پنل سایت خود شوید .دامنه چیست؟

دامنه در لغت به معنای گسترده میباشد در فضای مجازی به نامی واحد و اختصاصی گفته میشود که به هر وبسایت جهت ایجاد وجه تمایز تعلق میگیرد.
دامین از سه بخش تشکیل شده
قسمت اول ماهیت آدرس (www)
قسمت دوم نام سایت ( google )
قسمت سوم پسوند که بیانگر نوع سایت شما میباشد
مانند .com .org .ir …..