مشاوره طراحی وب سایت

مشاوره طراحی وب سایت

در فضای آنلاین رقابت نه تنها آسان نیست، بلکه حتی در بعضی موارد ممکن است بسیار از سخت تر از محیط فیزیکی باشد.

بنابراین داشتن یک سایت خوب، دلیل بر این نمی شود که کسب و کار شما در وب، درآمدزا گردد و باعث رشد و ارتقای مالی شما شود.

این دقیقا همان دامی است که شما در مواجه با شرکت های طراحی وب سایت با آن مواجه خواهید شد.

آن ها از لحاظ دانش فنی بسیار عالی و خوب هستند اما اگر بخواهیم واقعیت را در نظر بگیریم، از نظر بازاریابی و فروش تقریبا هیچ تخصصی در کسب و کارهای گوناگون ندارند.

متاسفانه این ضعف به صورت کلی در اکثر شرکت های طراحی وبسایت و پیشتیبانی وب دیده می شود.

حال اگر ندانید که چه می خواهید و هیچ برنامه ای متناسب برای کسب و کار خود در اینترنت نداشته باشید، هرچه قدر هم که تیم طراحی وبسایت شما فنی باشد و از لحاظ ظاهر و مشخصات فنی سایت شما را بسیار عالی طراحی کند، اما این به شما تضمین نخواهد داد که سایت شما در آینده در کسب و کارتان موفق گردد.

در واقع شرکت های طراحی وبسایت چیزی را به شما خواهند فروخت که خودشان از آن لذت می برند، نه چیزی که شما به آن احتیاج دهید.

این دقیقا همین دلیلی است که باعث می شوند سرنوشت بیش از ۹۰ درصد از سایت های ایرانی با شکست مواجه گردد.

اما راهکار حل این مشکل چیست؟

مشاوره طراحی وب سایت

مشاوره طراحی وب سایت در سایتچین

برای طراحی وبسایت یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه وب سایت شرکت یا شخصی خودتان و یا طراحی یک پورتال یا سایت های مختلف با موضوعات متفاوت، پیش از هر چیز نیاز به مشاوره طراحی وب سایت دارید.

شما باید قدم را از همان ابتدا در راه اندازی کسب و کار آنلاین درست و محکم بردارید.

شروع هر کاری در صورتی که با مشاوره و همفکری افراد کارآزموده انجام پذیرد، نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت.

با توجه به اینکه بازار آنلاین وب فارسی و کسب و کارهای موجود در آن، کسب و کارهای اینترنتی نوپایی هستند و هرگونه اقدامی می تواند ریسک داشته باشد، به شما پیشنهاد میکنیم که پیش از شروع کار، حتما مشاوره داشته باشید.

همکاران ما در ساعات کاری برای مشاوره در خدمت شما هستند.

مشاوره طراحی وب سایت

دلیل نیاز شما به مشاوره طراحی وب سایت چیست؟

امروزه داشتن وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است، در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد، بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید.

به همین دلیل همانطور که هرکس برای سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد، در فضای مجازی هم شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

بیشتر افراد، توسط شرکت های بزرگ و کوچک طراحی وبسایت متحمل هزینه های بسیار گزاف در زمینه طراحی وبسایت و همین طور راه اندازی کسب و کار اینترنتی شده و در آخر کار هم، عملا پروژه مدنظر آن ها در اختیارشان قرار نمی گیرد.

در واقع شما پول زیادی را به شرکت های طراحی وبسایت پرداخت می کنید اما نتیجه نهایی، سایتی است که آن تیم به شما تحمیل کرده است و سایتی نیست که مورد نظر شما باشد.

طبق آمار غیر رسمی بیش از ۹۰ درصد از وب سایت های راه اندازی شده در ایران، پس از راه اندازی به موفقیتی دست نیافته و پس از مدتی یا بسته می شوند و یا بدون استفاده در گوشه ای از وب به خاک خوردن خود در طول زمان ادامه می دهند.

دلیل این امر درست کار نکردن اجزای سایت، ظاهر آن ها و مسائل فنی نمی باشد، اشکال کار در جای دیگری است.

مشاوره طراحی وب سایت

سایتچین در چه زمینه ای به شما مشاوره طراحی وب سایت می دهد؟

مشاوره در زمینه طراحی وب سایت

سایتچین به شما مشاوره خواهد داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و بروزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی، با چه زبانی، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید.

به عنوان نمونه اگر شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که برای معرفی دو سه زمینه از فعالیت خود و نمایش سه چهار نمونه از نمونه کارهایتان نیاز به وب سایت دارید، شاید داشتن یک وب سایت استاتیک یا تمام فلش با حداقل هزینه پاسخگوی نیاز شما باشد، در حالی که چنانچه شما صاحب یک کارخانه هستید و به دنبال معرفی محصولاتتان تحت وب می گردید، قطعا باید به سیستمی فکر کنید که بتوانید اطلاعات آن را بروز رسانی کنید.

طراحی بانک اطلاعاتی سایت

با توجه به این مهم که وب سایتهای دینامیک ( با قابلیت بروزرسانی ) در پشت صحنه، همه اطلاعات را در بانک اطلاعاتی ذخیره می نمایند و این بانک اطلاعاتی به طراحان وب کمک می نماید تا بتوانند سایتی دینامیک برای شما طراحی کنند، لذا تحلیل آن به شکلی که قابل توسعه بوده و چنانچه در آینده شما قصد آن را داشته باشید تا تغییر و بروزرسانی ای در وب سایت اینترنتی خود انجام دهید بدون هیچ مشکلی این بروزرسانی انجام شود امری بسیار مهم است، لذا استفاده از مشاوره تخصصی طراحی و پیاده سازی پایگاه داده هم یکی از موارد مشاوره طراحی وب سایت سایتچین می باشد.

طراحی گرافیکی تم در طراحی سایت

یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به تبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود، مساله طراحی گرافیکی وب سایت است که شامل رنگ بندی، ساختار ارائه اطلاعات، تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود.

این طراحی گرافیکی مانند دکوراسیون بکار رفته در یک فروشگاه می تواند موجبات جذب مشتریان بیشتر را فراهم آورد، البته این نکته را در نظر ئ=داشته باشید که وب سایت های اینترنتی به همان میزان که باید زیبا باشند، باید سبک و با سرعت بارگذاری بالا طراحی شوند تا بازدیدکنندگان در حداقل زمان ممکن بیشترین اطلاعات را از وب سایت دریافت نمایند.

با توجه به اهمیت موضوع طراحی گرافیکی و انواع راهکارهای موجود در این طراحی، بخش مشاوره سایتچین با ارائه همه راهکارهای ممکن سعی دارد تا به شما در برآورده شدن خواسته هایتان کمک نماید.

 

مدیریت بروزرسانی و وب مستری

طراحی وب سایت های اینترنتی یک پروسه دائمی است که اگر چه ابتدای کار با برنامه نویسی شروع می شود ولی در ادامه، بروزرسانی وب سایت از اهمیت بیشتری حتی نسبت به طراحی آن برخوردار می شود.

شما خیلی از وب سایتهای اینترنتی را دیده اید که دارای مطالب زیاد و حجم اطلاعات قوی می باشد ولی به علت عدم ارائه این اطلاعات به شکل صحیح و نبود یک نظام فکری مناسب، متاسفانه وب سایت اصلا کارایی لازم را نداشته و اکثر کاربران با مشاهده صفحه اول وب سایت آن را می بندند و دیگر سری به آن نمی زنند، با توجه به مطالب فوق الذکر یکی از تخصصی ترین عرصه های طراحی وب سایت های اینترنتی موضوع وب مستری یا مدیریت بروزرسانی وب سایت می شود.

سایتچین برای ارائه تخصصی مشاوره در زمینه وب مستری و بروزرسانی وب سایتهای اینترنتی، آمادگی داشته و می توانید از اطلاعات تخصصی این شرکت استفاده نمایید.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

با توجه به اینکه بیش از ۸۵ در صد از بازدیدهای اینترنتی از طریق موتورهای جستجو انجام می شود و بیشتر بازدیدکنندگان از اینترنت عبارتند از کسانی که به نحوی عبارتی را در موتورهای جستجو وارد کرده اند و سراغ یک وب سایت رفته اند، لذا رتبه شما در موتورهای جستجو مانند این است که فروشگاه شما در محل رفت و آمد و در یک مسیر شلوغ واقع شده باشد.

به شکلی که روزانه هزاران نفر فروشگاه شما درا مشاهده نمایند و در صورتی که سایت شما از رتبه مناسبی در موتورهای جستجو برخوردار نباشد، مانند این است که فروشگاه شما در محله ای دور افتاده واقع شده که روزانه حداکثر ده ها نفر از مقابل فروشگاه شما عبور کنند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو