ghavanin
 1. هر گونه بهره بردای از فضای میزبانی به عنوان سایت آپلود ، دانلود ، انواع اسکریپت چت روم ، سیستم تورنت و مواردی که باعث ایجاد مشکل در سرور می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت اطلاع سرویس خاطی مسدود می گردد.
 2. درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود، در صورت مشاهده سرویس مسدود می گردد.
 3. لينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم و غیرقانونی كسب درآمد بطورکلی (از جمله سیستم های هرمی)، و فيلتر شكن ها تخلف محسوب مي‏گردد.
 4. مسئولیت قانونی مطالب سایت متوجه کاربر است و سایت چین هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت کاربر را نمی‌پذیرد. در صورتی که به هر دلیلی خسارتی از این لحاظ متوجه سایت چین گردد، شما متعهد به جبران خسارت میباشید.
 5. سوء استفاده از امكانات سايت جهت كسب منافع شخصي خلاف قوانين سايت تلقي مي‏گردد.
 6. استفاده غیر مجاز از تکنولوژی سایت چین و یا سایت ساخته شده با آن بدون پرداخت هزینه اشتراک، پیگرد قانونی دارد.
 7. سوء استفاده از سایت‌های سایت چین جهت لینکدونی مجاز نیست. هرگونه محتوای اسپم و لینک‌های فله‌ای حذف و پیگرد قانونی خواهد شد.
 8. در صورتي كه وبسایتی تا یک هفته از مهلت پرداخت هزینه سالیانه‌اش گذشته باشد، دسترسی به سایت برای چهار ماه مسدود و در صورت عدم پرداخت بدهی وبسایت مورد نظر حذف خواهد شد.
 9. سایت چین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین ناظر در سطح بین الملل است . با توجه به تغییر دوره ای این قوانین سایت چین این حق تغییرات در قوانین را برای خود محفوظ میداند.
 10. مشتری موظف به رعایت قوانین سایت چین و جمهوری اسلامی ایران است.
 11. در صورت عدم رعایت قوانین، سایت چین حق مسدود کردن سرویس را برای خود قائل است و مشتری موظف به پرداخت کلیه خسارات وارده به سایت چین است.
 12. از انجایی که سایت چین خدمات ثبت تمدید و انتقال دامنه را به صورت مستقیم از رجیسترار خارجی انجام میدهد در صورت عدم پذیرش ثبت کنندگان خارجی هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت چین نخواهد بود.
 13. سایت چین موظف به حفظ کلیه اطلاعات و داده های موجود در سرویس است و متعهد میشود که این اطلاعات در اختیار شخص ثالث قرار ندهد.
 14. سایت چین حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد.
 15. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد سایت چین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سایت چین، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
 16. سایت چین موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
  • استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
  • نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
  • ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
  • خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
  • استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سایت چین و سایر خریداران گردد.
  • وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
  • ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سایت چین می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
  • ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
  • گزارش فنی سایت چین و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سایت چین.
  • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد
  • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سایت چین به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
  • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
  • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
 17. طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که سایت چین این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده کرده باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل… همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است سایت چین با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و
 18. بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.