ghavanin

قوانین استفاده از وب سایت و سایت ساز سایتچین

در این مطلب تعهدات یا قوانین استفاده از سایت ساز ساتیچین ذکر شده است.

۱. هر گونه بهره بردای از فضای میزبانی به عنوان سایت آپلود ، دانلود ، انواع اسکریپت چت روم ، سیستم تورنت و مواردی که باعث ایجاد مشکل در سرور می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت اطلاع سرویس خاطی مسدود می گردد.

۲. درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه‏ای اهانت به مقدسات دینیٍ ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود، در صورت مشاهده سرویس مسدود می گردد.

۳. لینک دادن به موسیقی‏ها و فیلم‏های غیرمجاز و تبلیغ برای روش‏های ناسالم و غیرقانونی کسب درآمد بطورکلی (از جمله سیستم های هرمی)، و فیلتر شکن ها تخلف محسوب می‏گردد.

۴. مسئولیت قانونی مطالب سایت متوجه کاربر است و سایتچین هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت کاربر را نمی‌پذیرد. در صورتی که به هر دلیلی خسارتی از این لحاظ متوجه سایتچین گردد، شما متعهد به جبران خسارت میباشید.

۵. سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.

۶. استفاده غیر مجاز از تکنولوژی سایتچین و یا سایت ساخته شده با آن بدون پرداخت هزینه اشتراک، پیگرد قانونی دارد.

۷. سوء استفاده از سایت‌های سایتچین جهت لینکدونی مجاز نیست. هرگونه محتوای اسپم و لینک‌های فله‌ای حذف و پیگرد قانونی خواهد شد.

۸. در صورتی که وبسایتی تا یک هفته از مهلت پرداخت هزینه سالیانه‌اش گذشته باشد، دسترسی به سایت برای چهار ماه مسدود و در صورت عدم پرداخت بدهی وبسایت مورد نظر حذف خواهد شد.

۹. سایتچین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین ناظر در سطح بین الملل است . با توجه به تغییر دوره ای این قوانین سایتچین این حق تغییرات در قوانین را برای خود محفوظ میداند.

۱۰. مشتری موظف به رعایت قوانین سایتچین و جمهوری اسلامی ایران است.

۱۱. در صورت عدم رعایت قوانین، سایتچین حق مسدود کردن سرویس را برای خود قائل است و مشتری موظف به پرداخت کلیه خسارات وارده به سایتچین است.

۱۲. از انجایی که سایتچین خدمات ثبت تمدید و انتقال دامنه را به صورت مستقیم از رجیسترار خارجی انجام میدهد در صورت عدم پذیرش ثبت کنندگان خارجی هیچگونه مسئولیتی متوجه سایتچین نخواهد بود.

۱۳. سایتچین موظف به حفظ کلیه اطلاعات و داده های موجود در سرویس است و متعهد میشود که این اطلاعات در اختیار شخص ثالث قرار ندهد.

۱۴. سایتچین حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد.

۱۵. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد سایتچین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سایتچین، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

حفظ امنیت

سایتچین موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.

نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.

ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.

خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

استفاده از برنامه های ضعیف

استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سایتچین و سایر خریداران گردد.

وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا و یا سهوا

ارسال ایمیل به صورت گروهی و تعداد بالا

ارسال ایمیل به صورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link))

گزارش فنی سایتچین و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سایتچین.

عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد

انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سایتچین به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

سایتچین دربرابر قوانین استفاده چه وظیفه ای دارد؟

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که سایتچین این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد:

چنانچه شما از این سرویس سو استفاده کرده باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل… همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است سایتچین با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و

بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید.

این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود.

به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم.

در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.