سایت ساز

سایت ساز (طراحی وب سایت)

طراحی وب سایت به فناوری ساخت و راه‌ اندازی صفحات وب گفته می‌ شود.

در یک سایت ساز حرفه ای، زیبایی و کارایی بر میزان رضایت کاربران از سایت تأثیر بسزایی دارد.

در واقع هردو مورد به یک‌ میزان بر کیفیت یک سایت خوب تأثیرگذار هستند، نباید از هیچ‌کدام غافل شد، از سایت می توانید در برای بهتر دیده شدن و ارتقای کسب و کار خود استفاده کنید.

روش های جذب مشتری از سال های پیش تاکنون دستخوش تغییرات چشم گیری شده است، مثلا در گذشته بازار محلی برای خرید کالاهای مورد نیاز مردم از بقالی تا عطاری، از ظروف مسی تا رنگ کاری و … بوده است که با مراجعه به آن مایحتاج خود را از مغازه مورد نظر خریداری می کردند، اما با گذشت زمان و با گسترش تکنولوژی شما حتی بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید، می توانید نیاز خود را برطرف کنید.

طراحی اختصاصی وب سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است، زمانی بود که داشتن وب سایت تنها یک روش مدرن اطلاع رسانی بود اما با وجود ۳۶ میلیون مصرف کننده اینترنت در ایران دیگر داشتن سایت امری ضروری برای کسب و کارها محسوب می شود.

سایت ساز (طراحی وب سایت)

مراحل اجرای پروژه طراحی وب سایت

۱.   شناخت نیازها و مشخص کردن اهداف از طراحی وب سایت
۲.    مشخص کردن چگونگی طراحی گرافیک سایت
۳.    پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت
۴.    کنترل، تست و رفع خطاها
۵.    تهیه مطالب و ورود اطلاعات موردنیاز به وب سایت
۶.    آموزش، پشتیبانی و گارانتی
۷.    به کارگیری تکنیک بهینه سازی وب سایت (سئو)

متداول ترین انواع وب سایت

سایت ساز فروشگاه اینترنتی

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌ دهیم.

سایت ساز شرکتی

اگر نیاز به یک وب ‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

سایت ساز پرتال

سایت ساز / فروشگاه ساز پرتال، همۀ ابزارهای لازم برای طراحی و مدیریت یک سایت یا فروشگاه اینترنتی را در اختیارتان می‌ گذارد، با این فرق که قیمت آن مناسب‌تر است و پشتیبانی آن دائمی است.

چرا سایت ساز سایتچین را انتخاب کنیم؟

طراحی وب سایت

خلاق و متفاوت

اصولی که می تواند در طراحی وب سایت باعث جذابیت سایت شما باشد، داشتن خلاقیت در کنار علم و نوآوری می بوده و سعی ما بر این است که یک سایت کاربر پسند با بهترین کارایی برای شما ایجاد و طراحی کنیم، ما در رزومه کاری خود بیش از ۳۰۰۰ پروژه داریم که به مشتریان خود تحویل داده ایم.

طراحی سایت

مقرون به صرفه

ما مناسب با بودجه مشتری سایت طراحی کرده و قیمت تعیین می کنیم، سایتچین در طراحی سایت که برای مشتریان انجام می دهد قیمت را بر اساس زمان و امکاناتی که مشتری می خواهد در نظر می گیرد و پکیج های فراوانی برای توسعه  هر کسب و کاری در اختیار دارد.

طراحی سایت

تحویل سریع

استفاده درست از زمان مهمترین عامل موفقیت در تجارت و کسب و کار است و طراحی سایت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد، سایتچین با علم بر این موضوع تحویل پروژه ها در کمترین زمان را مبنای کار خود قرا داده است.

مزایای طراحی وب سایت چیست؟

مزایای طراحی وب سایت چیست؟

یک سایت می‌ تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

با استفاده از یک وب سایت اینترنتی ‌می‌ توان به راحتی محصولات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کرد، آن ها را از آخرین تغییرات مطلع کرد، اطلاعات مورد نیاز آن ها را در اختیارشان قرار داد و یا حتی نظرات و پیشنهادات آن ها را جمع آوری کرد.

از یک وب سایت‌ های اینترنتی هر یک از اعضای یک سازمان در هر جایی که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق وب‌ سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

در حقیقت می‌ توان از یک وب سایت اینترنتی به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازمانی خود دسترسی داشته باشند.

در یک وب سایت بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می‌ تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.