harim

در صورتی که شما صرفاً وب‌سایت کاموا را مطالعه می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با وب‌سایت بازدید شده، هیچ گونه اطلاعاتی توسط سرور از شما جمع‌آوری نمی‌گردد.

اگر شما در یکی از قسمت‌های وب‌سایت سایتچین مشارکت می‌کنی (مثل نظرها در وبلاگ ما)، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به سایتچین می‌دهید.

همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت سایتچین نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقیماندن آن مطلب برای همیشه باشد.

این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز است. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.

شناسایی کاربر – حریم شخصی

در صورت ورود با شناسه خود در وب‌سایت سایتچین، شما بوسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید.

این شناسه ممکن است اسم واقعی یا اسم مستعار شما و یا بطور کلی هر اسم دیگری که شما در لحظه‌ی ساختن شناسه کاربری خود انتخاب کرده‌اید باشد.

در هر صورت اعم از ورود توسط شناسه کاربری و یا عدم ورود به وب‌سایت، شما بوسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود نیز برای مدیران وب‌سایت سایتچین شناسایی می‌شوید.

آدرس آی‌پی یک سری چهارتایی از اعداد است که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به وب‌سایت ساتچین متصل شده‌اید را مشخص می‌کند.

بر حسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل ردیابی تا یک سرور، محل تحصیل، محل کار شما یا خانه‌ی شما باشد.

در صورت بروز هرگونه خرابکاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، شرکت سایتچین مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا است.

در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با ما در میان بگذارید.

پشتیبانان فنی :  ۰۲۱-۲۶۷۰۵۵۳۲ (خط ویژه)

کوکی‌ها در حریم شخصی

در هنگام بازدید از وب‌سایت سایتچین یا وبسایت‌هایی که با سایتچین ساخته شده اند، یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود را ندارید می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به سایتچین امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کوکی ایجاد شده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد. در هنگامی که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید کوکی‌های بیشتری بوجود می‌آید تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌ی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدید‌های بعدی جلوگیری شود.

این امکان تا ۳۰روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربرین آن رایانه قابل رویت باشد بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

حذف کردن حساب کاربری

حساب‌های کاربری کاربران سایتچین بعد از ایجاد شدن فعلا قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری (که ایمیل شماست) فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و کاموا هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.